Przejdź do treści

Awaryjne otwieranie drzwi przez ślusarza

 

Wszyscy żyjemy w biegu, gonimy za karierą i nie mamy na nic czasu. To sprawia że jesteśmy rozkojarzeni i często zapominamy o nawet najbardziej błahych sprawach.  Myślimy jedno, a robimy drugie. Przez to możemy doświadczyć przykrych bądź wstydliwych sytuacji.

Zgubione klucze i awaryjne otwieranie drzwi

awaryjne otwieranie drzwi warszawaNajlepszym przykładem na to, że jesteśmy bardzo rozkojarzeni, może być gubienie rzeczy. Sama niestety doświadczyłam takiej sytuacji. Pochodzę z małej miejscowości i wynajmuję sama mała kawalerkę w Warszawie. Pewnego dnia po powrocie z odwiedzin u moich rodziców, chcąc wejść do domu, okazało się że nie mam przy sobie kluczy. Przeszukałam wszystkie kieszenie, torebkę i całą klatkę schodową. Pomyślałam, że zostawiłam je u moich rodziców. Wykonałam do nich telefon, jednak i oni nie mogli ich nigdzie znaleźć. Byłam załamana, musiałam je zgubić.  Kiedy myślałam, że noc będę musiała spędzić na klatce schodowej, spotkałam moją sąsiadkę. Po opowiedzeniu o całej sytuacji, powiedziała mi że ma znajomego ślusarza który przeprowadza awaryjne otwieranie drzwi warszawa. Podała mi jego numer i bez chwili zastanowienia wykonałam telefon. Specjalista pojawił się w przeciągu godziny, wyposażony w wszystkie potrzebne narzędzia. Po kilkunastu minutach pracy, ślusarz stwierdził że niestety, nie da rady otworzyć drzwi najprostszą metodą i konieczne będzie wymontowanie zamka. Bałam się że będę musiała spać przy otwartych drzwiach, jednak specjalista zapewnił, że od razu po wymontowaniu zajmie się założeniem nowego. Gdy przekazywał mi nowe klucze, obawiałam się, że nie będę w stanie zapłacić mu za jego usługi, jednak zaoferował bardzo uczciwą cenę na którą mogłam sobie pozwolić.

Rozkojarzenie dopada wielu ludzi, także i mnie. Jednak dzięki pomocy ślusarza i jego usłudze awaryjnego otwierania drzwi, cała historia zakończyła się dosyć szczęśliwie. Od teraz staram się bardziej pilnować swoich rzeczy, a gdyby taka sytuacja się powtórzyła, to wiem do kogo dzwonić.