Przejdź do treści

Bawełniane piżamki do spania

Zdrowy i spokojny sen naszych dzieci to podstawa ich funkcjonowania na następny dzień. Każdy rodzic musi pamiętać o tym by ubrania nie tylko dla noworodków były kupowane zawsze z bawełny. Oczywiście najlepsze sklepy z odzieżą dziecięcą mają dobre gatunkowo ubranka dla wszystkich dzieci.

Piżamki dla 4-latków

piżama dziecięca 110Dla małych dzieci np. noworodków lub niemowlaków kupowane są zazwyczaj pajace lub półśpiochy do spania. Jednakże dla dzieci w wieku około trzech lat kupowane są piżamy dwu częściowe. dziecko, które skończyło około trzeci rok życia zaczyna nosić rozmiar 104 na 110 cm. Dlatego piżama dziecięca 110 cm będzie idealna dla 3 lub 4 latka. Dzieci w tym wieku mają swoich uwielbionych superbohaterów lub przynajmniej ulubiony kolor. Zazwyczaj dla chłopców kupowane są piżamki ze dinozaurami, ciężarówkami lub superbohaterami. Dziewczynki natomiast mają swoje ulubione księżniczki, jednorożce oraz motylki lub kwiatki. Oczywiście koszt za piżamkę w tym rozmiarze zależy od sklepu, którą chcemy ją kupić. Popularnych sklepach z odzieżą dziecięcą za piżamkę możemy zapłacić od 50 do 80 zł. Są oczywiście powiedz że ty że sklepy z odzieżą dla najmłodszych. Tam piżamka będzie kosztować około 20 lub 30 zł. Wszystkie ubrania dziecięce należy prać w temperaturze nawet do 60°, a także pracować. Jeśli są to ubrania z nadrukiem należy je prasować na lewej stronie.

Wszystkie ubrania dziecięce w tym piżamki powinny być wykonane z najlepszej bawełny. Taka 100% bawełna jest przewiewnym materiałem, który nie podrażni skóry. W dodatku można prać wszystkie rzeczy z bawełny w temperaturze nawet do 60 stopni. Jeśli chcemy by ubrania dla naszych dzieci dłużej wyglądały na nowe powinnismy je prać w delikatnych detergentach przeznaczonych do delikatnej skóry dziecka.