Przejdź do treści

Bezpieczny bidon B Box

Dzieci rodzą się już z umiejętnością ssania, dlatego też pierwsze co robią po przyjściu na świat to ssą pierś mamy. Z czasem będą pić ze smoczków, a później ze słomki, aby w końcu móc swobodnie pić  klasycznych kubków takich jak dorośli.

Czym się wyróżniają bidony marki B Box?

bidon ze słomką b boxZanim maluchy nauczą się pić z kubka minie sporo czasu, ponieważ najpierw ich czeka przygoda z rurką i kubkiem niekapkiem. Dzieci przeważnie nie mają problemu z piciem przez słomkę, ponieważ wystarczy kilka prób, aby załapały technikę picia. Przeważnie od szóstego miesiąca życia można dawać dzieciom bidon ze słomką B Box, ponieważ będą w stanie sobie z nim poradzić. Jest to jeden z nielicznych na rynku, który posiada innowacyjną rurkę z obciążeniem. Dzięki temu maluch wypije zawartość bidonu ustawionego pod dowolnym kątem. Jest on bardzo lekki i w całości wykonane ze specjalnego tworzywa wolnego od BPA, PVC i ftalanów. Po jednej stronie posiada praktyczną miarkę, która ułatwia odmierzanie płynów. Bidon można myć ręcznie lub w zmywarce bez obawy o jego jakość. W celu ułatwienia trzymania bidonu, został on wyposażony w praktyczne uchwyty po dwóch stronach, które idealnie pasują do małych rączek. Rurka do picia posiada unikalny ustnik, który wymaga ściskania ustami i chroni zawartość przed rozlaniem. Otwierana pokrywa pozwala na utrzymanie rurki w czystości, zatem można bidon zabrać w podróż czy na spacer. Bidon ma też pod pokrywą dopasowaną uszczelkę, dzięki której nic się z niego nie wyleje nawet podczas potrząsania.

Dzieci bardzo lubią pić napoje z bidonów, bo rurki są łatwe w obsłudze i pozwalają na wygodne dozowanie ilości płynu. Ponadto rurki są na tyle szerokie, że z powodzeniem w bidonie może się znaleźć woda, mleko jak i ulubiony kremowy sok.