Przejdź do treści

Białe szyny do firan

Każdy kto ma w swoich oknach zawieszone firany lub zasłony na pewno ma piękne szyny lub karnisze. O ile metalowe karnisze to koszt około 200 zł za jedną sztukę o tyle piękne szynę PCV są pisze. Dlatego są zdecydowanie najczęściej kupowane. Można je oczywiście znaleźć we wszystkich sklepach z dekoracjami do okien typu salony z roletami ich firanami.

Nowoczesne szyny z osłoną

szyny pcv GdyniaZazwyczaj szyny do okien kupujemy w kolorze białym. Solidnie i dobrze wykonane takie szyny to nie jest duży koszt. Za szynę, która jest podwójna i ma osłona zapłacimy około 100 zł. Oczywiście cena zależy od jej długości. Szyny można zamówić także pod specjalne wymiar w sklepach ogólnobudowlanych oraz salonach z firanami. Jeśli chcemy kupić szyny PCV Gdynia ma kilka polecanych sklepów. Oczywiście takie plastikowe szare muszą być niezwykle mocne ponieważ bardzo często oprócz firany zawieszamy na niej także zasłonę. Szynę przymocowuje się do sufitu. Oczywiście musi być ona bardzo dobrze przy mocowana by nie spadła. Biały i eleganckie szynę wpasują się do każdego wnętrza nawet do tego najbardziej nowoczesnego. Dlatego takie szyny montowane są nawet w hotelach. Wyglądają one niezwykle efektownie i stylowo. Zaletą takich szyn jest to, że mogą one być przymocowane na całej długości ściany. Dzięki temu możemy zakryć jakieś niedoskonałości ścian np. jeśli są nierówne kąty.

Jeśli w naszym domu w oknach mamy zawieszone firany i zasłony to zazwyczaj wiszą one na karniszach metalowych lub szynach PCV. Jedne i drugie są bardzo nowoczesne lecz szyny są tańsze. Zatem jeśli musimy kupić kilka sztuk na kilka okien to lepiej od razu zakupić ładne i dobrze wykonane szyny. Do tego jeśli mają one osłonkę to nie widać żabek co wygląda bardzo efektownie i niezwykle nowocześnie.