Przejdź do treści

Biżuteria na urodziny

Zbliżały się urodziny żony Marka. Jak co roku już od kilku tygodni zastanawia się nad odpowiednim prezentem dla niej. Poprzednim razem na ratunek przyszła mu siostra, która wybrała dla Karoliny – żony Marka piękny jedwabny szal. Marek wiedział, że tym razem musi to być coś równie ładnego.

Kolczyki potrzebne od zaraz

polecany sklep internetowy z biżuteriąNiestety teraz nie mógł posiłkować się siostrą, ponieważ wyjechała na dwutygodniowy urlop. Urodziny za tydzień, a Marek nie pomyślał, aby wcześniej zapytać ją o zdanie. Zapytał mamę, lecz ona poleciła mu wyłącznie bukiet kwiatów i czekoladki. Marek wiedział, że to upominek dobry na Walentynki, jednak nie wystarczy na urodziny. Pamiętał, jak Karolina opowiadała mu ostatnio o jakichś kolczykach, jednak niezupełnie zwracał uwagę na szczegóły jej opowieści i nie potrafił wyobrazić sobie ich wyglądu. Postawił jednak rzeczywiście na biżuterię. Kłopot był jednak nie tylko w pomyśle, ale też i jego wykonaniu, ponieważ Marek z żoną mieszkali w niewielkiej miejscowości. Aby kupić ładne kolczyki, musiałby podjechać do większego miasta, ale ich samochód znajdował się obecnie w warsztacie samochodowym. Pomyślał więc o zakupie przez Internet. Zapytał koleżankę w pracy o polecany sklep internetowy z biżuterią. Podała namiar, który Marek sprawdził zaraz po powrocie do domu. Rzeczywiście sklep miał ogromny wybór pierścionków, zawieszek, kolczyków, bransoletek. Marek zdecydował się na złote kolczyki z różowymi kamieniami i zamówił jako przesyłkę ekspresową.

Był bardzo zadowolony z zakupu. Sklep okazał się naprawdę solidną firmą. Przesyłka dotarła następnego dnia bardzo dobrze zabezpieczona przed uszkodzeniami z dodatkowo dołączonym pudełeczkiem na biżuterię. I Karolinie prezent także przypadł do gustu. Zakładała go na bardzo szczególne okazje.