Przejdź do treści

Byłam zadowolona z kupionych tablic reklamowych

Zdecydowałam się na otworzenie swojej firmy. Od jakiegoś czasu brałam udział w szkoleniach i uczyłam się jak wykonywać makijaż i paznokcie moim klientkom. Miałam małe dzieci więc kursy, w których uczestniczyłam odbywały się wieczorami. Kiedy dzieciaki poszły do przedszkola ja wzięłam się za rozkręcanie swojego salonu piękności.

Zamówiłam tablice reklamowe do firmy

tablice reklamowe opoleUdało mi się wynająć w dobrej cenie lokal, który znajdował się w dobrej okolicy. Wiedziałam, ze okolica będzie idealna na prowadzenie takiego typu działalności. Na pewno będą miała dużo klientów. Zainwestowałam sporo pieniędzy w remont a także w reklamę. Postanowiłam zakupić tablice reklamowe opole, dzięki którym klienci dowiedzą się o prowadzonej przeze mnie działalności. Reklama jest bardzo ważna w każdym biznesie. Firma, w której kupiłam tablice reklamowe była znana i chętnie wybierana przez klientów. Zapewniali szeroki wachlarz różnych towarów i usług, dzięki którym można było zareklamować swoją firmę. Ja zdecydowałam się na tablice reklamowe ponieważ chciałam żeby jak najwięcej osób dowiedziało się kiedy otwieram salon, jak będzie się nazywał i jak można się zapisać na różne zabiegi. Miałam także stronę internetową dzięki którym klienci mogli dowiedzieć się jakie będą promocje i ceny. Tablice reklamowe zostały dostarczone zgodnie z planem. Niektóre były porozwieszane w okolicy salonu a niektóre w innych rejonach naszego miasta Opola. Miałam spory odzew od klientów.

Tablice pojawiły się kilka dni przed otwarciem a ja już miałam całkiem sporo zapisanych klientów w moim kalendarzu. Cieszyłam się, że trafiłam na tą firmę. Znalazłam ją w Internecie i zdecydowałam się na ich tablice ze względu na dobre opinie, które znajdowały się na stronie internetowej. Warto polecać i korzystać ze sprawdzonych firm i ich usług.