Przejdź do treści

Części do motorówki z polecanego sklepu

 

Każdy, kto wyda trochę pieniędzy na dany sprzęt i ma go później naprawiać czuje irytację i złość. Tak samo było w moim przypadku. Musiałem jeszcze znaleźć miejsce, w którym kupię części i naprawię swoją maszynę.

Udało mi się namierzyć polecany sklep motorowodny

Zakup części nie był aż takim problemem. Miałem całkiem sporo znajomych, którzy bawili się w to samo hobby co ja. Oni właśnie polecili mi jeden sklep, który jak twierdzili – nigdy ich nie zawiódł. Postanowiłem im zaufać – wybrałem się tam jeszcze tego samego dnia. Gdy tam dotarłem okazało się, że ów polecany sklep motorowodny, o którym mi mówili, jest w rzeczywistości nieco większy, niż się spodziewałem. Gdy wszedłem do środka zdziwiłem się widząc ilość asortymentu dostępnego dla klientów. Z opisu znajomych wynikało, że był to raczej niewielki rodzinny biznes, a nie niemalże market dla żeglarzy. Obsługa była bardzo miła i pomocna – gdy opisałem problem zawołali kierownika który osobiście pomógł mi dobrać części. Powiedział, że nie ma potrzeby, bym szedł z moim problemem do serwisu, ponieważ samodzielnie mogłem naprawić usterkę o ile znałem się nieco na majsterkowaniu. Ponieważ faktycznie się na tym znałem, stwierdziłem, że dobrym pomysłem będzie spróbować. Zapisałem wszystkie jego rady, podziękowałem i wyszedłem ze sklepu. Okazało się, że kierownik miał pełną rację – usterka faktycznie dała się naprawić niewielkim nakładem sił. Oszczędziło mi to sporo czasu i pieniędzy – w serwisie nie dość, że musiałbym na to czekać, to jeszcze wzięli by za to kupę kasy. Słusznie zrobiłem, że poszedłem do tego sklepu – od teraz będę tam chodził zawsze.

Znajomi pytali mnie o moje wrażenia w związku ze sklepem. Przyznałem im, że słusznie polecają ten sklep – zrobił na mnie ogromnie pozytywne wrażenie.