Przejdź do treści

Dobre miejsce noclegowe

W tym roku zdecydowałam się spędzić urlop razem z przyjaciółmi. Ja co roku zawsze w wakacje wyjeżdżałam tylko z mężem. Chyba przyzwyczailiśmy się już trochę do tego. Jednak od jakiegoś czasu przyjaciółka namawiała mnie żebyśmy ten czas spędzili wspólnie.

Wyjazd nad morze do domku przy plaży

sarbinowo domki 6 osoboweW sumie od kiedy mamy dzieci spotykamy się coraz rzadziej. Myślę, że każdemu z nas przyda się taki wyjazd. Dlatego też z mężem zdecydowaliśmy się na to. Koleżanka powiedziała, że znajdzie jakieś odpowiednie miejsca noclegowe. Zależało nam na tym żeby jechać nad morze. Bo tam jest naszym zdaniem najlepiej. Po kilku dniach odebrałam telefon od koleżanki. Okazało się, że znalazła coś idealnego dla naszej całej szóstki i do tego w bardzo przystępnej cenie. Były to sarbinowo domki 6 osobowe, które na zdjęciach prezentowały się bardzo dobrze. Wnętrze tych domków było urządzone w stylu nowoczesnym. Były tam dwie sypialnie i dwie łazienki. Do tego był też mały salonik, w którym było podwójne łóżko. Przed domkiem był taras, na którym to stał stół z krzesłami. Można było tam zrobić grilla i spędzić tam czas bez wychodzenia gdzieś dalej. Na zdjęciach wszystko to wyglądało bardzo dobrze. Kusząca była też cena. Po wspólnym przedyskutowaniu tematu zdecydowaliśmy się na wynajęcie tego domku na dziesięć dni. Wiedziałam, że jeśli domek będzie prezentował się tak jak na zdjęciach to będziemy zadowoleni. Dużym plusem była lokalizacja tego miejsca.

Domki znajdowały się całkiem blisko plaży a jednocześnie był to oddzielny teren. Gdy dojechaliśmy na miejsce byliśmy zachwyceni. Domek okazał się być najlepszym miejscem noclegowym, w którym przyszło mi spać do tej pory na wakacjach. Był wart swojej ceny. I już myślimy o tym żeby za rok przyjechać w to samo miejsce.