Przejdź do treści

Efektowne i funkcjonalne konsole z drewna

 

Modne meble umożliwiają stworzenie niebanalnych wnętrz, które przyciągają uwagę swoim wyglądem, ale też gwarantują wysoką funkcjonalność. W zależności od gustu można wybrać takie wyposażenie, które będzie zapewniało satysfakcjonujące użytkowanie każdego dnia.

Stylowe konsole drewniane

konsola drewnianaW klimatycznych wnętrzach zawsze bardzo wdzięcznie prezentują się oryginalne meble drewniane, które wyróżniają się stylem wykonania. Do takich należy z pewnością konsola drewniana, którą można np. umieścić w salonie lub w przedpokoju. Tego typu meble mają w sobie wiele uroku, nawiązują do minionych lat. Konsolę można wykorzystać w aranżacji podobnie jak komodę. Praktyczny blat pozwala na wyeksponowanie ozdobnych detali, a w wygodne szufladki można zagospodarować na różne drobiazgi. Takie meble wykonywane są w różnych wymiarach oraz wybarwieniach. Bardzo efektownie wyglądają konsole w kolorze orzechowym, a także w bardziej egzotycznych barwach – akacji, palisandru czy mango. Uwagę przyciągają stylowe konsole, których elementy wykończone są efektownymi rzeźbieniami. Dekoracyjne ornamenty idealnie wpisują się w aranżacje eleganckich pomieszczeń, gdzie każdy detal dobierany jest niezwykle skrupulatnie. Efektowne konsole wykonywane są również w kolorze białym, zwykle są to różne odcienie postarzanej bieli, które fenomenalnie wyglądają w efektownych i wyrafinowanych wnętrzach. Drewniane konsole upodobał sobie także styl industrialny, gdzie w zestawieniu z drewnem występują także metalowe elementy.

W zależności od upodobań oraz potrzeb można dobrać do każdego pomieszczenia interesujące warianty aranżacyjne. Producenci proponują wiele ciekawych wzorów, które można włączyć do pokoju dziennego, sypialni oraz innych domowych wnętrz. Meble niejednokrotnie zaskakują stylem wykonania i kolorystyką.