Przejdź do treści

Film nagrywany z lotu ptaka

Zawsze chciałem prowadzić własny kanał na popularnym serwisie internetowym. Na dodatek widziałem, że ludzie wkładający w swoje nagrania wiele pracy mają same sukcesy. Ja również miałem interesujący pomysł i zastanawiałem się nad jego realizacją od dłuższego czasu.

Chciałem kupić dron 

dron syma x5uwZ wykształcenia byłem geografem i fascynowała mnie Polska oraz jej położenie. Na dodatek miałem sporą wiedzę na ten temat, którą cały czas pogłębiałem. Pewnego dnia uznałem, że chcę się nią podzielić i warto się w to zaangażować. Jednak aby tworzyć profesjonalny film o geografii potrzebowałem czegoś co pomoże mi uchwycić ziemię z lotu ptaka. W takim przypadku najlepiej sprawdzały się różnego rodzaju drony. Gdy już zdecydowałem się na kupno jednego z nich zacząłem przeglądać oferty. Po dłuższym przyjrzeniom się model najbardziej zainteresował mnie dron syma x5uw. Był on bardzo nowoczesny i miał ochronę przed potencjalnymi zagrożeniami. Nawet w razie jakiejś nie spodziewanej sytuacji można było być pewnym, że silnik oraz śmigło pozostaną w całości i nic poważnego się nie wydarzy. Na dodatek bez problemu można było podłączyć pilot do smartfona i prowadzić transmisję na żywo w dobrej jakości. W przypadku prowadzenia własnego kanału były to dla mnie idealne wyjście. Ziemia z lotu ptaka wszystkim wydawała się atrakcyjna i opowiadanie do takiego materiału było o wiele ciekawsze niż do zwykłych przyziemnych ujęć czy zdjęć.

Ludzie kochali wizualne atrakcje i byli coraz bardziej przyzwyczajeni do profesjonalnych nagrań. Ja chcąc zaistnieć musiałem wystartować z czymś na prawdę ekstra aby przyciągnąć do siebie uwagę widzów. Oczywiście wiedziałem, że taka inwestycja w dron z czasem przyniesie mi doskonałe efekty i będę mógł działać w swojej dziedzinie.