Przejdź do treści

Folder reklamujący luksusowe jachty

jachty luksusowe

Siedziałam ostatnio w poczekalni u fryzjera. Szczerze mówiąc bardzo tego nie lubię. Bo na ogół umawiam się na wizytę po pracy. Nawet nie wracam do domu na obiad. Wchodzę do fryzjera i okazuje się, że muszę zaczekać. I to zaczekać sporo. Wtedy myślę sobie dlaczego znowu zapisałam się akurat tu. I jestem zła na siebie, ze przynajmniej nie poszłam do domu czegoś zjeść bo na ogół zaczyna burczeć mi głośno w brzuchu.

Podobały mi się jachty luksusowe

jachty luksusoweŻeby zabić jakoś czas oczekiwania na usługę oglądam czasopisma i foldery, które są zawsze ułożone idealnie na stoliczku. W ręce wpadł mi folder z biura podróży i to o dziwo z polskimi ofertami. Pomyślałam, że obejrzę byłam ciekawa jak takie wakacje cenowo wyglądają organizowane przez biura podróży. Najpierw były oferty z mazur. Były tam jachty luksusowe tanio do wynajęcia różnej wielkości. Wszędzie były zdjęcia żaglówki mazury na pięknej, błękitnej tafli wody. Była też oferta czarter mazury last minute i tu ku mojemu zdziwieniu były naprawdę ceny do przyjęcia. Oczywiście wszystkie dodatkowe atrakcje takiego pobytu na mazurach były dość kosztowne. Jednak gdy spojrzałam się na to obiektywnie to nie wiem czy nie taniej wyszłaby taka wycieczka kupiona przez biuro podróży, czy gdyby się samemu organizowało.

Przeglądałam dalej. Były oferty również znad morza i gór. Polska w tym folderze naprawdę prezentowała się pięknie. I gdym wybrała się do biura podróży i pracownik pokazałby mi taki polski folder i z egzotycznymi miejscami to wybrałabym ten polski. Naprawdę byłam pod wrażeniem. Folder zrobiony był naprawdę profesjonalnie.