Przejdź do treści

Gdzie fachowo wymienię szybkę w samsungu s8 plus?

 

Kilka tygodni temu stłukłam szybkę w moim telefonie komórkowym samsung s8 plus. Wiele osób mówiło mi, że wymiana takiej szybki jest bardzo prosta, można to zrobić samodzielnie i nie warto nosić telefonu do naprawy. Zrobiłam więc to sama, ale jednak nie udało mi się to zbyt dobrze. Nie przykleiłam szybki w sposób precyzyjni i teraz miałam problemy z dotykiem.

Udało mi się fachowo wymienić szybkę w samsungu

fachowa wymiana szybki w samsungu s8 plusUznałam, że jednak lepiej będzie jak oddam telefon do naprawy w profesjonalnym serwisie samsunga. Zależało mi na tym, aby jakiś fachowiec wymienił mi tą szybkę, tak abym nie miała problemów z obsługą mojego samsunga s8 plus. Musiałam teraz znaleźć jakiś renomowany serwis samsunga w mojej okolicy. Poszukiwania takiego miejsca rozpoczęłam od internetu. Wpisałam w wyszukiwarkę frazę: fachowa wymiana szybki w samsungu s8 plus, i zaczęłam przeglądać wyniki. Szybko udało mi się znaleźć jeden serwis, który miał wieloletnie doświadczenie na rynku i był bardzo polecany przez klientów, którzy wymieniali w nim szybki w swoich samsungach. Przede wszystkim odznaczali się od konkurencji tym, że dawali gwarancję na naprawę oraz mieli bardzo niskie, przystępne ceny za swoje usługi. Zdecydowanie jedne z najniższych na rynku. Poza tym był to autoryzowany serwis samsunga, który gwarantował wymianę części na nowe i oryginalne, co było dla mnie bardzo ważne.

Zachęcona pozytywnymi komentarzami na temat tego serwisu od razu zdecydowałam się zanieść tam mojego samsunga s8 plus do naprawy. Jak się już wkrótce okazało, to był bardzo dobry wybór. W tym serwisie fachowo i profesjonalnie wymieniono szybkę w moim samsungu s8 plus. Przed nałożeniem nowej szybki, serwisant odtłuścił i wyczyścił ekran, czego nie zrobiłam ja. Dzięki temu, szybka trzymała się bardzo dobrze i nie miałam z nią problemów.