Przejdź do treści

Gdzie kupię tanią taśmę tynkarską?

Byłem szeregowym pracownikiem, ale potrafiłem dużo załatwić i nie musiałem długo czekać, aż szef zacznie mieć dla mnie więcej zadań. Głównie chodziło o kupowanie produktów dla firmy i dzięki temu udało mi się nie raz znaleźć tanie artykuły. Szef doceniał takie oszczędności.

Znalezienie taśmy tynkarskiej w niskiej cenie 

taśma tynkarska pomarańczowa cenaTym razem musiałem zapatrzyć magazyn w spory zapas taśmy tynkarskiej w kolorze pomarańczowym i szef kazał mi porównać ceny w różnych sklepach, bo zależało mu na znalezieniu najtańszej taśmy, jaka była dostępna na rynku. Oczywiście koniecznie musiała to być taśma tynkarska pomarańczowa cena takiej taśmy nie była mi znana, bo pierwszy raz ją zamawiałem, ale wyszedłem z założenia, że porównanie cen nie będzie przecież takie trudne. Pod uwagę wziąłem te sklepy, w których regularnie składałem zamówienia i porównałem ceny takiej taśmy tynkarskiej. Zaskoczyła mnie aż tak duża różnica, bo sądziłem, że taśmy tynkarskie będą w podobnych cenach. Jeden sklep oferował ją tanio a na dodatek przy zakupie hurtowych ilości, cena była dodatkowo obniżana. Sprawa stała się jasna i już wiedziałem, gdzie kupię tę pomarańczową taśmę tynkarską. Dla pewności jednak sprawdziłem ceny w innych sklepach, w których nie robiłem zakupów, ale i tak okazało się, że znalazłem najtańszą na rynku taśmę, co mnie cieszyło. Od razu pobiegłem do szefa, żeby mu o wszystkim powiedzieć i był on bardzo zadowolony, bo nie zakładał, że znajdę tak tanią taśmę tynkarską w mieście.

W tym sklepie częściej robiłem zakupy i nawet założyłem kartę stałego klienta, która dawała możliwość uzyskania dodatkowych zniżek na zakupy. Po jakimś czasie zajmowałem się tylko realizacją zamówień, ponieważ na inne rzeczy nie miałem czasu. Dostałem również od szefa podwyżkę.