Przejdź do treści

Gdzie usuniemy przebarwienia?

 

Nikt z nas nie jest idealny. Każdy ma jakieś wady i o ile te na podłożu psychicznym możemy wyeliminować ciężką pracą nad swoim charakterem, o tyle wady dotyczące naszego ciała wydają się dużo cięższe zarówno do zamaskowania, jak i wyeliminowania.

Sposoby na usunięcie przebarwienia naszej skóry

usuwanie przebarwień KatowiceNiedoskonałości skórne przeważnie niestety pojawiają się na twarzy, czyli w miejscu najbardziej widocznym. Nie przykryjemy ich ubraniem dlatego są wystawione na światło dzienne i widoczne dla każdego. Kobiety decydują się często na zatuszowanie swoich skórnych problemów różnymi fluidami i pudrami, często wydając krocie po to, aby ich twarz wydawała się nieskazitelna. Jednak makijażem sprawiamy, że często stan naszej skóry jeszcze bardziej się pogarsza. Chcąc pozbyć się problemu możemy zdecydować się na usuwanie przebarwień Katowice będące miastem z doskonałymi klinikami, z pewnością pozwolą nam uporać się wreszcie z problemami skórnymi. Przebarwienia skórne mogą być dyktowane genetycznie i występować jeszcze za młodu, albo pojawiać się wraz z wiekiem, jako jeden z objawów starzenia się naszego ciała. O ile w drugim przypadku to w zasadzie nieuniknione, o tyle w pierwszym możemy im zapobiegać unikając nadmiernego przebywania na słońcu. Sam zabieg przebiega za pomocą fototermolizy selektywnej. Polega on na pochłanianiu struktury wypełnionej melaniną energii świetlnej, która następnie zamieniana jest na energie cieplną niszczącą zmiany skórne. Sąsiadujące i zdrowe komórki są nienaruszone, dzięki czemu od razu mogą zacząć odnowę tkanki. Dzięki temu, że zabieg nie powoduje uszkodzeń wewnętrznych warstwy naskórka, czas rekonwalescencji jest naprawdę minimalny. Po upływie czterech tygodni widzimy już efekty zabiegu.

Taki zabieg jest doskonały dla osób, które chcą pozbyć się objawów starości, jednak nie tylko one mogą poddać się usuwaniu przebarwień. Stosuje się je także u osób z piegami, przebarwieniami słonecznymi, czy pozapalnymi. Zabieg jest bezpieczny i oczywiście wykonywany pod znieczuleniem, dzięki czemu nie odczuwamy żadnego dyskomfortu.