Przejdź do treści

Idealny zabieg modelujący sylwetkę

Osoby, które pragną zmienić swoją sylwetkę, powinny zdecydować się na zdrowsze odżywianie, sport oraz zabiegi, które pomogą wymodelować sylwetkę. Niestety na początku nie jest łatwo, ale jeżeli jest się zdeterminowanym, zmiana dotychczasowych przyzwyczajeń wejdzie w krew.

Endermologią w Jarocinie można zdziałać cuda

endermologia jarocinZabieg, który ma odjąć nam kilogramów i poprawić jakość skóry musi być dobrze dobrany. W zależności od problemu, lokalizacji tłuszczu i od oczekiwań klientki, specjaliści w sposób indywidualny dobierają zabieg, ilość spotkań i częstotliwość. Warto zaznaczyć, że klientka decydująca się na zabiegi antycellulitowe musi motywować się do systematycznych wizyt. Popularną metodą masażu próżniowego jest endermologia Jarocin oferuje wiele miejsc, w których dostępne są profesjonalne usługi modelujące sylwetkę. Endermologia jest doskonała dla osób, które posiadają miejscową otyłość, cellulit i mają problem z odkładaniem wody w organizmie. Przed masażem klientka musi założyć specjalny, ochronny kombinezon. Następnie obsługa wykonuje masaż specjalnym modułem przez określony czas. Całe ciało wymaga około 45 minut pracy. Podczas tego czasu zostają opracowane plecy, pośladki i nogi. Brzuch oraz boczki przy widocznym wskazaniu również można poddać zabiegowi.

Ruchy wykonuje się antycellulitowe i wyszczuplające. Na zakończenie, zalecane jest rozmasowanie całego ciała drenażem limfatycznym, który przyspieszy regenerację tkankową i rekonwalescencję. Zabieg można wykonywać nawet dwa razy w tygodniu. Pełna seria to około 10 spotkań, ale często klientki się od tego zabiegu uzależniają i przychodzą również poza wykupionym karnetem. Warto zdecydować się na zabieg, który poprawia jakość skóry oraz dba o nasze samopoczucie. Krótka chwila relaksu może pomóc!