Przejdź do treści

Ile kosztuje ręczenie namalowany obraz

Jako dyrektor galerii odpowiadałem za obrazy, które były dostępne dla zwiedzających. Było to odpowiedzialne zajęcie, ponieważ często musiałem wprowadzać coś nowego, żeby zainteresować odbiorców. Prowadziłem prywatną galerię sztuki i fundusze pozyskiwałem od prywatnych darczyńców.

Zakup obrazu ręcznie malowanego do prywatnej galerii 

obrazy ręcznie malowane cenaW ostatnim czasie nie pojawił się żaden nowy obraz w galerii i koniecznie musiałem kupić coś nowego. W galerii posiadałem od znanym malarzy obrazy ręcznie malowane cena ich zakupu była dość spora. Mogłem pozwolić sobie na chwilę obecną na zakup jednego obrazu i postanowiłem podjąć odpowiednie działania. Środowisko malarzy było mi dobrze znane i wiedziałem czyj obraz wzbudzi ogromne zainteresowanie w mojej galerii. Do Pana Norberta, jednego z najlepszych moim zdaniem malarzy odezwałem się po weekendzie. Malował on ręcznie piękne obrazy, które pozostawiały wiele niedomówień i osoby je oglądające zawsze się nimi fascynowali. Spotkanie z panem Norbertem było bardzo udane. Długo rozmawialiśmy przy smacznej kawie i udało mi się nakłonić go, żeby sprzedał mojej galerii jeden ze swoich ostatnich obrazów. Cena, którą uzgodniliśmy była do przyjęcia dla każdej ze stron. Obraz ręcznie malowany od pana Norberta w galerii sztuki pojawił się pod koniec lipca. Wydarzenie to naturalnie nagłośniłem, ponieważ zamierzałem zachęcić jak najwięcej osób do odwiedzenia galerii. Obraz zgodnie z tym, czego oczekiwałem wzbudził podziw i ogromne zainteresowanie.

Z czasem w galerii pojawiło się więcej nowych pozycji. Darczyńcy nie żałowali środków pieniężnych na rozwój sztuki co znacznie poprawiło sytuację w mojej galerii sztuki. Każdego dnia odwiedzało ją wiele osób, które zawsze wychodziły zadowolone. To mi odpowiadało.