Przejdź do treści

Internetowy czy stacjonarny sklep hydrauliczny

 

Od ponad trzydziestu lat moi rodzice prowadzą swój biznes. I zawsze powtarzają, że jest to ich czwarte dziecko. Oczywiście nie licząc mnie oraz moich sióstr. Jednak z biegiem czasu coraz częściej w swoim interesie potrzebują pomocy. 

Pomysł na biznes w postaci sklepu hydraulicznego

sklep hydraulicznyA jaki interes prowadzą moi rodzice? Jak już wspomniałam ponad trzydzieści lat temu otworzyli, jeden z pierwszych, w naszej miejscowości sklep hydrauliczny. Jako, że jest on jednym z pierwszych w naszym mieście, ma naprawdę bardzo wielu stałych klientów. W sklepie hydraulicznym moich rodziców zaopatrują się firmy świadczące usługi hydrauliczne. Dzięki temu, że sklep hydrauliczny moich rodziców jest jedynym, w naszym regionie, dystrybutorem dobrych i cenionych marek z dziedziny hydrauliki to naprawdę mają duży ruch. Ostatnio jednak wpadli na według nich genialny pomysł, a mianowicie na rozpoczęcie sprzedaży materiałów również poprzez sklep internetowy. Bardzo długo wiercili mi dziurę w brzuchu tym pomysłem. Chcieli żebym to ja prowadziła właśnie ten internetowy sklep hydrauliczny. Jednak ja byłam nieugięta i nie dałam się przekonać. Rodzice chcieli sprzedawać materiały na cały nasz kraj, a ja wiem, że konkurencja w internecie jest ogromna i zamiast na tym zarabiać mogliby tylko tracić. I role się odwróciły, to ja musiałam im tłumaczyć wszystkie za i przeciw. Na szczęście udało mi się ich przekonać, że otwieranie internetowego sklepu hydraulicznego nie jest dobry pomysłem. I tak pozostali wierni swojemu stacjonarnemu sklepu hydraulicznemu. Ja się naprawdę z tego cieszę, bo wiem że przynajmniej nie stracili ciężko zarobionych pieniędzy.

Wiem też, że sami mają coraz mniej siły żeby wszystkim zarządzać i wszystkiego doglądać. Dlatego od jakiegoś czasu pomagam im tylko jak mogę ogarniać wszystkie sprawy, które są związane ze sklepem. Ale nie tylko dlatego, że to moi rodzice, ale też dlatego, że naprawdę lubię to robić.