Przejdź do treści

Jaką biżuterię na wesele wybrać?

W ten wyjątkowy dzień każda kobieta chce wyglądać pięknie. Jeśli sama bierze ślub i jeśli idzie na ślub koleżanki czy przyjaciółki. Bo właśnie na takiej imprezie to kobiety grają główne role, każdy podziwia ich wygląd i wszystkie dodatki i szczegóły, które w tym dniu mają.

Wybór biżuterii na wesele

biżuteria na weseleSukienka jest pierwszym najważniejszym wyborem na ślub. Do niej dobieramy inne rzeczy, jak na przykład buty. Jednak jednym z ważniejszych elementów, o którym żadna kobieta nie może zapomnieć to biżuteria na wesele. To ona nadaje charakter całej stylizacji i nawet z prostej sukienki może zrobić elegancką kreację. Najlepiej dobrać biżuterię do urody, aby nie była za ostra lub zbyt ,,kiczowata”. Najlepiej do sukienki z odkrytymi ramionami dobrać długie wiszące kolczyki. Do sukienki z głębokim dekoltem dobrać naszyjnik- jeśli kreacja jest w jednym kolorze może być to wyrazisty wisior, błyszczący i nieco grubszy. Jeśli sukienka jest bardzo ozdobna, ale ma duży dekolt, który aż prosi się o ozdobę, dobrze założyć wisiorek w typie ,,celebrytka”, który podkreśli dekolt tylko delikatnie. Jeśli sukienka jest zabudowana i cała ozdobna, wystarczy delikatna bransoletka lub malutkie kolczyki, aby podkreślić, że nie zapomniałyśmy o biżuterii ale nie przesadzamy i znamy umiar w modzie i prawidłowo ubieramy się na daną okazję. Nie możemy zakładać bardzo kolorowej biżuterii jeśli idziemy na czyjeś wesele, żeby nie zaćmić głównych osób.

Ubiór musimy umieć dostosować do sytuacji. To samo dotyczy dodatków- nie możemy przesadzić, nawet jeśli lubimy, kiedy jest dużo i błyszcząco. Nie możemy pokazywać, że chcemy być w centrum, bo właśnie ozdoby i dodatki mogą wywołać odwrotny efekt. Jeśli delikatnie podkreślimy stój, doda nam to wdzięku i elegancji.