Przejdź do treści

Jakość karmy Canagan

Psa nie warto karmić tym co sami jemy, bo nasze pożywienie jest pełne soli, cukru i sztucznych składników, które mogą u psa powodować alergie. Najlepiej kupować sprawdzoną karmę w sklepie zoologicznym w paczkach, albo na wagę.

Skład karmy Country Game

canagan country gameSkład pożywienia dla psa jest bardzo ważny, bo bezpośrednio wpływa na zdrowie zwierzęcia.Na rynku znajdziemy karmy lepszej i gorszej jakości, ale zawsze przed zakupem dobrze jest sprawdzić jej skład. Karma Canagan Country Game to najlepszej jakości kawałki mięsne, połączone z warzywami i naturalnymi ziołami. Nie zawiera soli, cukry, zbóż, ani laktozy, więc może być podawana psom o wrażliwych żołądkach. Aż w sześćdziesięciu pięciu procentach zawiera ona wyselekcjonowane mięso z kaczki i dziczyzny, co jest niespotykane w innych karmach. Karma Canagan zawiera tylko świeże i suszone kawałki mięsa dlatego jest pełnowartościowa. Jej plusem jest brak zawartości mączki, która służy do zagęszczania. Karmę Country Game mogą spożywać wszystkie psy bez względu na rasę, czy wiek. Jedynie dawkowanie trzeba dostosować do wagi psa. Źródłem niezbędnych węglowodanów są bataty, czyli słodkie ziemniaki, które są łatwo przyswajalne przez układ trawienny psa. Dodatkowo bataty nie powodują nagłego skoku poziomu cukru we krwi, więc pies dłużej ma energię do zabawy. Karma posiada aż trzydzieści sześć procent czystego białka, które ma korzystny wpływ niemalże na każdy proces zachodzący w ciele psa. Duża porcja witamin i minerałów, uzupełnia dzienne zapotrzebowanie.

Karmę Canagan możemy kupić w dobrych sklepach zoologicznych, albo w sklepach internetowych. Dostępne są w małych paczkach po pół kilograma, oraz dużych ekonomicznych torbach ważących nawet dziesięć kilogramów. Poza karmą, musimy psu zapewnić dostęp do czystej wody.