Przejdź do treści

Kamera do ekstremalnych zadań

 

Jesteś wielbicielem przygód? Lubisz spędzać aktywnie swój czas, jednak nie masz pomysłu jak udokumentować go tak, by wiernie oddawał przeżyte w danej chwili emocje, w dodatku nie lubisz spędzać długich godzin na montażu całego dzieła? Jeżeli odpowiedziałeś twierdzące na powyższe pytania to wydaje się, że kamera sportowa TomTom Bandit została wyprodukowana właśnie dla Ciebie.

Najwyższa jakość obrazu

kamera sportowa TomTom BanditPrzez jakiś czas wielu sądziło, że nagrania wideo są już melodią przeszłości. Mówiło się, że wszelkie pamiątki będą powstawały w formie zdjęć. W końcu coraz lepsze matryce nie były produkowane na marne. Jednak twórcy innych sprzętów szybko wzięli się do roboty i postanowili postawić na jeszcze wyższą jakość. Wspomniana kamera sportowa TomTom Bandit umożliwia kręcenie materiałów filmowych nawet w najbardziej ekstremalnych okolicznościach. Chyba każdy z nas spotkał się w swoim życiu z nagraniem, na którym nawet niespecjalnie można wyróżnić głównych bohaterów ze względu na słabą ostrość i generalny wysyp pikseli, które uniemożliwiają normalne oglądanie. Kamera przeznaczona do nagrywania aktywności o dużej dynamice z pewnością zapewni nam lepsze efekty pracy. W dodatku jest ona skonfigurowana z aplikacją, która sprawia, że obróbka nagranego materiału nie zajmuje już długich godzin, a i tak uzyskujemy satysfakcjonujący efekt końcowy.

Co więcej, kamery można używać także pod wodą ponieważ możliwy jest montaż osłony obiektywu specjalnie do nurkowania, dzięki czemu możliwie jest uchwycenie nie tylko tego, co dzieje się na lądzie, ale i pod wodą. Do tego w zestawie znajdziemy osłonę przeciwwietrzną do mikrofonu, co gwarantuje najwyższą jakość dźwięku. Jeżeli człowiek ma w planach wycieczkę życia, to naprawdę warto rozważyć taki zakup.