Przejdź do treści

Kolorowe balony na urodziny

Okazji do świętowania, każdy z nas w życiu ma sporo. Ostatnimi laty modne są baby shower organizowane na chwilę przed narodzinami dziecka. Ale ciągle najważniejsze są urodziny i ważne rocznice, które najczęściej hucznie obchodzimy.

Jak wyglądają balony urodzinowe w kształcie cyfr?

balony na urodziny cyfryNajczęściej urodziny organizują nam znajomi, lub rodzina, więc nie mamy wielkiego wpływu na to jak one będą wyglądały i co się na nich znajdzie. Rocznice sami robimy i wszystko organizujemy według własnego pomysłu, a urodziny dziecka, leżą w gestii rodziców. Jedną z najlepszych dekoracji są balony na urodziny cyfry, które są obowiązkowe na każdej imprezie. Możemy je zamówić już gotowe, czyli nadmuchane helem, albo kupić puste. Są świetną dekoracją, która w jasny sposób daje wszystkim do zrozumienia, które urodziny świętujemy. Balony mają różne rozmiary, ale najpopularniejsze są te wielkości około sześćdziesięciu centymetrów w kolorze złotym, lub srebrnym. Poza cyframi dostaniemy także litery, z których możemy ułożyć dowolny napis. Cyfry są stosowane przez osoby w średnim wieku, czyli w przedziale od dwudziestu czterech do trzydziestu paru. Ale także na imprezach urodzinowych małych dzieci nie może zabraknąć takich ozdób. Są one wykonane ze specjalnej folii, która doskonale, utrzymuje w środku hel, więc nie musimy się martwić, że w trakcie imprezy urodzinowej ujdzie z nich gaz. Nie ma sensu pompować ich zwykłym powietrzem, bo nie będą się unosiły w górze, a to właśnie hel nadaje im lekkości i efektu unoszenia się.

Balony najlepiej kupować w internecie, bo tam znajdziemy je bez problemu. Cyfry mogą być kolorowe, lub przeźroczyste. Do wyboru mamy balony od zera do dziewiątki, więc utworzymy każdą datę i konieczną liczbę. Jedna sztuka kosztuje zaledwie kilka złotych.