Przejdź do treści

Koszulki z odpowiednim nadrukiem

Być może nie każdy chciałby nosić koszulkę z nadrukowanym własnym nazwiskiem, imieniem, czy innymi drażliwymi danymi osobistymi, jednak zazwyczaj zwykły nadruk jest tak samo popularny, jak sama koszulka. Co więcej, w dzisiejszych czasach jest możliwość druku 3D, co daje spektakularne rezultaty

Nadruk na koszulce może być doskonałym prezentem

koszulka z nadrukiem - cenaDzisiejsza technologia umożliwia pokazanie zupełnie innego oblicza nadruku. Wyjątkowo piękne i realistyczne są nadruki w 3D. Stosuje się je praktycznie na każdym podłożu. Bardzo popularne są nadruki 3D na koszulkach. Praktycznie nie ma nikogo, kto mógłby przejść obojętnie obok takiej koszulki. W takim wypadku, sam pomysł ofiarowania na prezent tego typu odzieży może wydawać się bardzo dobrym. Oczywiście, należy znać preferencje solenizanta i zamówić mu taki nadruk, aby i on nie oparł się zachwytowi. Np. koszulka z nadrukiem – cena nie będzie zbyt duża, ponieważ nawet indywidualny nadruk można dziś wykonać szybko i bez problemu. Kiedyś, czym mniej indywidualnych nadruków, tym i cena była wyższa. Dziś już nie ma takiego problemu. Poza tym, znając preferencje osoby, którą pragniemy obdarować takim prezentem, możemy zakupić taką koszulkę w zwyczajnym sklepie bez problemu. Najwyżej – gdyby ktoś chciał uczynić z koszulki wyjątkowo indywidualny towar – można dodrukować imię, czy inny, widoczny atrybut osoby dla której chcemy zakupić koszulkę. Np. dla strażaka, można dodrukować wóz strażacki, dla kucharza – łyżkę drewnianą itp.

Koszulki z odpowiednim nadrukiem, wydają się być idealnym prezentem. Nadruk na takiej koszulce jest przeważnie indywidualny, a więc pasujący do danej, konkretnej osoby. Nie można zatem nikomu innemu sprawić identycznego wzoru. I dlatego taki prezent jest niepowtarzalny i jedyny w swoim rodzaju.