Przejdź do treści

Kupuję obrączki z grawerowaniem laserem w cenie

To, że w ty m roku będę brał ślub to nawet mi się nie śniło. Dużo o tym rozmawialiśmy, ale na rozmowach się kończyło. Teraz wszystko ruszyło do przodu i działamy, żeby realizować plany. Zadeklarowałem Oli, że poszukam dla nas obrączek.

Kupiłem piękne obrączki z precyzyjnym i czytelnym grawerem

grawerowanie laserem łódźOboje mamy określone potrzeby jeżeli chodzi o wygląd naszych obrączek ślubnych. Mają być płaskie, całe ze złota oraz mieć grubość nie mniejszą jak cztery milimetry. Dodatkowo interesuje mnie grawerowanie laserem łódź, ponieważ chcemy mieć wygrawerowaną datę ślubu. Chcę, by grawer był za darmo. Często można kupić obrączki już z taką usługą. Poszukałem o internecie oferty pobliskich sklepów i poszedłem na zakupy. Ola mi całkowicie ufała i sam mam zdecydować jakie obrączki kupuję. Znam rozmiar palca Oli, poza tym kupowałem jej już pierścionek zaręczynowy to się znam na rzeczy. Wszedłem do pierwszego jubilera z listy i tam mieli właśnie grawerowanie laserem łódź w cenie zakupu obrączek. Obrączki były dobrej próby pięć osiem pięć i wiedziałem, że w tym sklepie zakończyłem zakupy. Cena była bardzo korzystna i nawet sprzedawca pokazał mi jak wygląda taki grawer w  ich wykonaniu. Kupiłem dwie obrączki, które są do odbioru za dziesięć dni. Kiedy już przyszedł ten dzień to Olka pojechała ze mną. Była ciekawa jak wygląda grawer i czy obrączka jej będzie pasowała. Na miejscu zauważyłem,  że grawer na obrączkach jest wykonany bardzo precyzyjnie i jest czytelny. Oboje byliśmy szalenie zadowoleni z tych zakupów.

Obrączki nosimy już piąty rok. Cały czas wyglądają tak samo jak w dniu zakupu. Grawer wygląda jak nowy i razem z Olą jesteśmy bardzo zadowoleni. Od tamtego czasu biżuterię kupujemy tylko w tym sklepie. Jest on sprawdzony i co ważne tani.