Przejdź do treści

Meble na zamówienie do kuchni

 

Czy zastanawialiście się nad tym jakie meble wybrać do swojej kuchni? Każdy się nad tym zastanawia kiedy chcemy je wymienić. Jednak obecnie bardzo rzadko decydujemy się na gotowe zestawy dostępne w salonach czy sklepach meblowych. Raczej wolimy meble na wymiar.

Wybieramy meble do swojej kuchni

meble do kuchni na wymiar szczecinKiedy chcemy zmienić meble w swojej kuchni nie odwiedzamy już salonów czy sklepów meblowych, chyba, że poszukujemy w nich inspiracji. Wolimy raczej meble wykonane na zamówienie. Dlaczego? Ponieważ będą one dopasowane do wymiarów naszej kuchni a co ważniejsze będą spełniały nasze oczekiwania. Jak wiadomo kuchnia jest sercem każdego domu jak i mieszkania, dlatego należy zadbać o to, aby była ona przestronna i funkcjonalna, co wcale nie jest prostym zadaniem. Gotowe komplety mebli mają określone wymiary a także kolorystykę, która nie zawsze musi nam się podobać. Poza tym nie każda kuchnia zaprojektowana jest tak, aby pasowały do niej meble o określonym wymiarze, na przykład 2,4 czy 2,6 metra. W przypadku mebli na wymiar to my decydujemy o ich wymiarach, rodzaju materiału z jakiego mają zostać wykonane czy kolorystyce. Dzięki temu szafka nie musi mieć 30, 40, 60 czy 80 cm szerokości tak jak w gotowych zestawach a przykładowo 45 czy 70 cm. Sama ostatnio zamawiałam meble do kuchni na wymiar szczecin w jednej z firm i jestem z nich bardzo zadowolona. Przyjechał pan, który pobrał wszystkie wymiary. Omówił ze mną wszystkie szczegóły dotyczące materiału, kolorystyki a także rozmiarów poszczególnych elementów. Doradził ciekawe rozwiązania a następnie przyjechała ekipa, która zajęła się montażem.

Dzięki meblom na wymiar mamy wiele możliwości. Poza tym wybierając firmę zajmującą się produkcją mebli na wymiar możemy zamówić również inne meble do salonu, pokoju czy łazienki, które będą się komponowały z resztą.