Przejdź do treści

Miejsca na imprezy firmowe w Krakowie

Pracuję w dużej korporacji szkoleniowej i razem z grupą zaufanych współpracowników tworzymy jeden z najlepszych zespołów w naszym okręgu. Jakiś czas temu, na kolejnym służbowym spotkaniu padł pomysł, aby zorganizować przyjęcie dla wszystkich pracowników.

Organizacja fajnej imprezy firmowej w Krakowie

impreza firmowa krakówPomysł zorganizowania dużego przyjęcia dla wszystkich pracowników wydał mi się bardzo fajny. Z chęcią zaangażowałam się w tworzenie. Jeśli potrzebna jest dobra zabawa czy impreza firmowa Kraków jest miejscem, w którym można coś takiego zorganizować. Za pomocą aplikacji w telefonie zarezerwowałam lokal na naszą imprezę, który oferował również możliwość zamówienia noclegu oraz dodatkowych atrakcji. W dniu imprezy, wszyscy przebraliśmy się w stroje z lat dwudziestych ubiegłego wieku, a zamówiony przez właściciela firmy wodzirej wraz z dj przywitał wszystkich gości. Na sali znajdowało się mnóstwo pięknie przystrojonych stolików, a wszystkie dekoracje nawiązywały do epoki. Do stolików podano nam przystawki, a następnie główne dania i smakowity deser. Po przemówieniu prezesa, rozpoczęła się zabawa. Co jakiś czas wodzirej zapraszał nas do wspólnych gier, które nas integrowały, a wszyscy świetnie się bawili odpowiadając na dziwne pytania lub wykonując śmieszne zadania. Na stolikach co rusz pojawiały się nowe przekąski, a wieczór został zakończony wspaniałym pokazem sztucznych ogni. Opuściliśmy salę w szampańskich nastrojach i z nadzieją na zorganizowanie kolejnej imprezy w tym samym miejscu.

Ucieszyłam się na myśl, że razem z kolegami i koleżankami z pracy będę spędzę miły wieczór w dobrej atmosferze. Nasze przyjęcie było wielkim sukcesem, a wszyscy bawili się znakomicie. Zarówno obsługa, jedzenie, jak i cała otoczka tego wieczoru na długo pozostaną w mojej pamięci.