Przejdź do treści

Najlepsze damskie rowery

 

Firma Kross jest zdecydowanym liderem w polskiej branży rowerowej. Zajmuje się produkcją nie tylko jednośladów, ale również akcesoriów oraz osprzętu. Warto zwrócić uwagę na ofertę, która jest skierowana do wszystkich aktywnych kobiet. 

Damski rower od Krossa

damskie rowery krossFirma Kross, produkuje rower dla pań z każdego segmentu, zatem w ofercie znajdziemy rowery górskie, turystyczne, miejskie oraz szosowe. Posiadają one specjalnie wyprofilowane ramy, by zsiadanie oraz wsiadanie na rower było znacznie łatwiejsze. Kross oferuje dedykowaną paniom linię Lea, która jest flagową produkcją. To jednoślady świetnie wyposażone, o doskonałej geometrii i miłym dla oka designie. Jednak ta linia to nie wszystko, bowiem znajdziemy damskie wersje również wśród rowerów z innych segmentów. Warto tylko nadmienić, ze Lea, to zdecydowanie najpopularniejsze jednoślady dla pań, cieszą się ich uznaniem nie tylko przez wzgląd na parametry techniczne, ale również z uwagi na bardzo kobiecą stylistykę. Damskie rowery Kross znajdziemy w sklepie internetowym producenta, ale także u autoryzowanych dystrybutorów firmy. Koszt damskich rowerów jest bardzo zróżnicowany i zależy od wielu czynników, dlatego ze szczegółami oferty cenowej, najlepiej zapoznać się na własną rękę. Jeżeli szukamy oferty, która ma doskonałe proporcje jakości do ceny, to Kross jest właściwym wyborem. Miejmy na uwadze, że w firmowym, internetowym sklepie Krossa możemy zakupić również bardzo dobrej jakości odzież rowerową oraz akcesoria, jak kaski, czy ochraniacze.

Kross nie ma konkurencji wśród rodzimych firm, a zagranicznych rywali bije nie tylko jakością, ale przede wszystkim znacznie atrakcyjniejszymi cenami. A po co przepłacać, skoro za mniej, możemy dostać więcej? Inne rozwiązanie byłoby przecież nierozważne.