Przejdź do treści

Najlepsze pokrowce na Huawei p20 lite

Pokrowce na telefon powinny stanowić ich nieodzowną część. Być może i nasze smartphony są coraz to bardziej wytrzymałe na upadki, jednakże do miana naprawdę solidnych pod tym względem wciąż dużo im brakuje. Ponadto ceny telefonów nie należą do najmniejszych podobnie zresztą, jeśli chodzi o koszty naprawy stłuczonego ekranu. Tym bardziej najrozsądniejszą opcją wydaje się zakup etui.

Porządny pokrowiec na Huawei

solidne skórzane etui huawei p20 liteNawet te najdroższe i najnowocześniejsze smartphony potrafią pęknąć podczas upadku na ziemię. Być może nie w sytuacji, gdy mówimy o panelach, ale w przypadku płytek lub betonowego chodnika już tak. Zwłaszcza te nowsze modele nierzadko posiadają szklane plecki lub pokryte śliskim plastikiem. Dodatkowo są często duże i bardzo cienkie co niestety sprawia, że często smartphone nie leży nam w dłoni pewnie. Przykładem tutaj może być Huawei p20 lite który jest ślicznym telefonem, jednak komuś o małych dłoniach ciężko będzie go swobodnie obsługiwać. Solidne skórzane etui huawei p20 lite można zakupić w większości sklepów internetowych, a jego koszt jest nieporównywanie niższy od ceny telefonu, czy chociażby wymiany wyświetlacza na nowy. Mając tak dobrej jakości smartphone, jak model p20 nie warto ryzykować i lepiej jest zakupić pokrowiec zwłaszcza, że w takim etui telefon prezentuje się niezwykle elegancko i z klasą.

Pokrowce skórzane do tego modelu występują w wielu wersjach kolorystycznych. Nie tylko w czarnym odcieniu, ale również szarym czy ciemno czerwonym. Warto także dodać, że skórzane pokrowce nie tylko świetnie zabezpieczą nasz telefon podczas upadku, ale też ze względu na materiał z jakiego zostały wykonane sprawiają, że nasz smartphone nie ślizga nam się w dłoni i znacznie łatwiej jest go obsługiwać na co dzień.