Przejdź do treści

Namioty weselne jako alternatywa dla zatłoczonej sali

Coś o czym chyba większość kobiet myśli od najmłodszych lat, planując każdy szczegół z niesamowitą dokładnością, nie pozostawiając miejsca na nawet najmniejszy błąd czy niedopatrzenie, przemyślane i idealne. Mowa oczywiście o przyjęciu weselnym w jednym z najważniejszych dla pary dni – dniu ślubu.

Wesele w namiocie czyli nowy trend

wynajem namiotów weselnychNiedawno byłam na pięknym ślubie moich dobrych znajomych. Klasyczna ceremonia w pobliskim kościele, wszystko dopięte na ostatni guzik, piękne organy z duszą zagrały im marsz Mendelssohna, a dzieci z rodziny podały grawerowane obrączki. Po uroczystości goście zaproszeni zostali oczywiście na przyjęcie weselne, ale tutaj czekała na niektórych z nich nie lada niespodzianka. Para młoda postawiła na rozwiązanie nowatorskie, podejmując zaproszonych na świeżym powietrzu. Realizację takiego niestandardowego pomysłu umożliwił im wynajem namiotów weselnych, dzięki którym nie obawiali się w razie czego załamania pogody oraz prażącego niemiłosiernie w letnich miesiącach słońca. Pomysł okazał się strzałem w dziesiątkę. Pogoda była idealna, słońce świeciło, ale nie było strasznego upału, deszcz się nie pojawił, spełnienie marzeń dla młodej pary. Goście w plenerze bawili się świetnie, mimo początkowego zdziwienia i wśród niektórych nawet niezadowolenia ze zrezygnowania przez młodych z klasycznej sali weselnej, wszyscy docenili uroki zabawy na świeżym powietrzu, której dodatkowego uroku dodała bardzo malownicza sceneria krajobrazu łączącego kwiecistą łąkę z nurtem rzeki wpadającej do jeziora.

Mówi się, że z niektórych marzeń się wyrasta i uważam, że jest to zdecydowanie prawda. Myślę też, że do niektórych marzeń trzeba dorosnąć i kiedy się je znajdzie, trzymać się ich za wszelką cenę i nie pozwolić ich sobie odebrać ani w nie zwątpić.