Przejdź do treści

Narożnik tapicerowany do salonu

Miałam już dość swojej starej kanapy w salonie. Jak tylko dostałam premię postanowiliśmy z mężem kupić jakiś nowy mebel do salonu, który będzie pasował do reszty wnętrza, które jest bardzo ładne. Tym razem zamiast sofy chciałam kupić jakiś fajny narożnik, ponieważ marzyłam o takim meblu od dawna. Nie chciałam żeby był on zbyt duży.

Wybraliśmy narożnik w awangardowym kolorze

narożniki tapicerowaneZnaleźliśmy świetny sklep internetowy gdzie narożniki tapicerowane były sprzedawane w naprawdę różnych modelach. Do wyboru mieliśmy prawie 100 różnych narożników, z których właściwie wszystkie były bardzo fajne i naprawdę bardzo dużo czasu zajęło mi i mojemu mężowi znaleźć ten jedyny, najlepszy mebel, który będzie pasował do wystroju naszego salonu i będzie podobał się nam obojgu tak samo mocno. Ostatecznie wybraliśmy narożnik na bardzo fajnych drewnianych nóżkach. Dzięki nim wyglądał dość nowocześnie i pasował do kilku drewnianych mebli w naszym salonie. To, co było świetne w tym internetowym sklepie to to, że mogliśmy wybrać kolor tapicerki narożnika z naprawdę dużej ilości wzorów. Do tego można było zindywidualizować praktycznie każdy element mebla np. konkretne siedziska i materiał na każdej poduszce. Bardzo mi się to spodobało, bo mogliśmy wybrać takie wzory, które podobają nam się najbardziej i idealnie pasują do całego wnętrza. Zdecydowaliśmy się na mocną fuksję jeżeli chodzi o tapicerkę i piękne, romantyczne poduszki obszyte materiałem w drobne kwiatki.

Narożnik w salonie wygląda naprawdę świetnie. Najbardziej podoba mi się jego kolor, który jest naprawdę ostry ale dobrze pasuje do innych, dość jasnych mebli w naszym salonie. Ten kontrast naprawdę przyciąga wzrok i daje ciekawe efekt. No i najważniejsze jest to, że nowy narożnik jest po prostu bardzo wygodny.