Przejdź do treści

Nocleg nad Jeziorem Powidzkim

Spora liczba osób ceni sobie urok ojczystych krajobrazów i najchętniej spędza wakacje czy weekendy w kraju. W każdym województwie znajdziemy ładne widoki oraz bazę noclegową, choć szczególnie przyciągają przede wszystkim lasy i jeziora.

Tani i wygodny nocleg w Powidzu

tanie noclegi PowidzSzczególnie mieszkańcy Wielkopolski cenią sobie wyjazd nad piękne jeziora położone w ich województwie, które przyciągają też sporo turystów. Jeżeli marzy nam się spokojny i niedrogi odpoczynek nad jeziorem, idealne będą dla nas tanie noclegi Powidz. Idealne położenie nad największym jeziorem w Wielkopolsce, a także piękne otoczenie w postaci parku krajobrazowego przyciąga wielu chętnych na spędzenie tu wakacji lub choćby krótkiego weekendu. Na szczęście baza noclegowa jest dość rozbudowana i osoby chcące znaleźć tani domek z pewnością go wynajmą. Szczególnie chętne wynajmowane są domki drewniane, które posiadają wygodny pokój, osobną łazienkę, a także obszerny i zadaszony taras, na którym można na przykład spożywać posiłki czy odpoczywać wieczorem po spacerach. Posiłki można przygotowywać w aneksie kuchennym, który wyposażony jest w lodówkę, kuchenkę, a także czajnik oraz wszystkie naczynia. Taki domek jest idealnym miejscem na spędzenie wakacji, a jeśli zamierzamy przyjechać z przyjaciółmi niektóre domki są nawet sześcioosobowe czy dziewięcioosobowe, więc bez problemu pomieścimy się ze wszystkimi znajomymi. Ceny zazwyczaj zaczynają się od ponad stu złotych za dobę. W cenie czasem wliczone jest używanie kajaka, łodzi czy korzystanie z sauny.

Wakacje nad Jeziorem Powidzkim, w strefie ciszy, w otoczeniu lasu, mogą być naprawdę relaksujące. Jeśli do tego wynajmiemy tani i wygodnie umeblowany domek, możemy tam spędzić świetny czas odpoczywając po pływaniu kajakami czy spacerach.