Przejdź do treści

Nowoczesne motory z akumulatorem

Zarówno samochody z silnikiem jak i duże motory muszą być bezpieczne dla dzieci. Oczywiście pełną kontrolę nad zabawą takim pojazdem muszą mieć rodzice dziecka. Każdy duży motor lub auto powinien być stabilny by nie doszło do upadki i przewrócenia pojazdu. Oczywiście wskazany jest kask podczas użytkowania. Rodzice przed zakupem motorka czy też samochodu powinni mieć pewność, że dziecko poradzi sobie z jazdą w nim.

Elektryczne pojazdy z akumulatorem

duży motor elektryczny dla dzieciFajny i duży motor elektryczny dla dzieci to koszt tylko 500 złotych. Taki motor musi mieć trzy duże i stabilne koła wykonane z pianki Eva. Jazda na takich kołach to czysta przyjemność dla małego użytkownika. Ponad to motor jak na prawdziwy pojazd przystało ma podnoszone siedzenie, a w nim schowek na przykład na zabawki. Do tego oczywiście w każdym motorku mamy kluczyk w stacyjce i na kierownicy wszystkie potrzebne prędkościomierze i inne liczniki. Lusterka są oczywiście atrapą. Niektóre pojazdy mają także miękkie siedzenia pokryte ekoskórą, która daje komfort podczas jazdy. Większość elektrycznych pojazdów ma w zestawie pilot do zdalnego sterowania pojazdem przez osobę dorosłą. Oczywiście dziecko także może samodzielnie kierować pojazdem lecz jeśli tego nie potrafi może za niego wykonać to np. jego rodzic. Niektóre pojazdy mają wbudowane także różnego rodzaju piosenki.

Jeśli chcemy by nasze dziecko bawiło się bezpiecznie musimy o to zadbać. Kask podczas jazdy elektrycznym pojazdem jest niezwykle istotne. Mimo tego, że pojazd wydaje się być bezpieczne oraz mocnej stabilny to dziecko czasami ma różne pomysły. Taki prezent jak motor elektryczny czy samochód z akumulatorem to jest dosyć duży wydatek. Warto więc od razu zakupić kask na głowę dla naszego dziecka. Rodzice często kupują motorki nie tylko dla synów.