Przejdź do treści

Obecna medycyna i wygląd gabinetów.

Jestem osobą, która naprawdę bardzo rzadko choruję, Mam końskie zdrowie, wszyscy mi zazdroszczą, bo nawet katar jest dla mnie rzadkością. Dlatego, jak coś tam zaczęło się u mnie złego dziać, to wszyscy byli bardzo zdziwieni.

Zdziwienie w eleganckim gabinecie lekarskim

nowoczesne specjalistyczne gabinety lekarskieCzekała mnie więc mała wizyta u specjalisty. Muszę przyznać, że byłam zaskoczona jak zobaczyłam nowoczesne specjalistyczne gabinety lekarskie, które wyglądały jak w zagranicznych filmach. Wszystko się świeciło i błyszczało. Jak ostatni raz byłam u specjalisty, to widziałam tylko stare szafki, brudny stetoskop, i nie zrobiło to na mnie dobrego wrażenia. Tym razem czekała mnie urologia, a ostatnio to byłam u zwykłego lekarza rodzinnego, więc trochę różnica. No ale i tak Bydgoszcz się tak zmieniła, że szkoda słów. Tyle unowocześnień w gabinetach, widać było, że zależy im na pacjentach. Moja mama mówi, że nie ma się co dziwić, jak ją czekał neurochirurg prywatnie, to miała tak samo, nawet jej jeszcze kawkę zaproponowali i jakieś ciasteczka w poczekalni. Nie byłam tak traktowana nigdy u żadnego lekarza dotychczas. Cieszę się, że to wszystko wygląda jak wygląda, bo przynajmniej żadnej sepsy nie złapię podczas badań. No i do tego żywię wielkie nadzieję, że mój pęcherz zacznie funkcjonować tak jak powinien, bo ostatnio coś nie domagał. Nie lubię być chora, bo całe życie nie potrzebowałam żadnych specjalistów, no ale jak widać i mnie powinęła się noga, i muszę się podleczyć. Nie każdy może być zawsze zdrowy, niestety, i na mnie przyszedł czas.

Może jednak ten świat nie jest taki zły, jak go ludzie opisują. Widać, że lekarzom zależy na tym, aby pacjenci byli w jak najlepszym stanie, oraz aby byli zadowoleni z usług. Jestem bardzo zadowolona, bo zajęli się mną kompleksowo.