Przejdź do treści

Oferta firmy przeprowadzkowej z Warszawy

przeprowadzki

Każdy przedsiębiorca musi otwierać się na klientów. Jeśli mamy zamiar założyć firmę w Warszawie oferującą usługi transportu lub przeprowadzki to bardzo dużą uwagę powinniśmy przywiązać do oferty. Wiadomo, że każdy oferuje przeprowadzki biur i osób prywatnych. Jednak my powinniśmy pójść krok dalej. Bardzo dobrze będzie jeśli w swojej ofercie będziemy także posiadać pakowanie rzeczy klienta oraz rozpakowanie ich po tym jak zostaną przewiezione na miejsce.

Przeprowadzki i co więcej?

 

przeprowadzkiFirma przeprowadzkowa powinna także oferować dostęp do różnego rodzaju worków oraz kartonów. Nie można powiedzieć klientowi, aby sam sobie załatwił takie worki. Swoją ofertę można także poszerzyć o przewóz towaru dla firm, przechowywanie rzeczy klienta oraz transport rzeczy nietypowych.
Można także oferować na przykład demontaż czy montaż mebli. Niektóre firmy przeprowadzkowe zajmują się również utylizacją niepotrzebnych sprzętów. Dla firmy zawsze ważne będą ceny. Jednak tworząc cennik swoich usług trzeba także brać pod uwagę klientów. Jeśli chodzi o stawki to kształtują się one od kilkudziesięciu złotych za przewóz kompletu megli aż do 10 tysięcy złotych za całą firmę. Jeśli chodzi o ceny to warto wiedzieć, że wpływ na nią ma ogległość parkingu od miejsca, w którym rzeczy są odbierane, obecność windy, długość trasy którą trzeba pokonać samochodem.
Warto pamiętać o tym, że w branży przeprowadzkowej liczy się przede wszystkim uczciwość oraz ostrożność. Tylko firma, którą łączy w sobie obie te cechy będzie miała jakiekolwiek szanse na rynku. Wiadomo, że na początku powinniśmy zacząć od przewożenia małych rzeczy i organizacji małych przeprowadzek. Jednak z czasem można swoją ofertę poszerzać. Niektóre firmy przeprowadzkowe zajmują się nawet przeprowadzkami całymi firm.

Dzięki nim można przeprowadzić całą korporację z jednego miejsca do drugiego nawet w jeden dzień. Jeśli chodzi o koszty początkowe to trzeba mieć około 30 tysięcy złotych. 20 tysięcy na pewno wydamy na samochód. Potrzebne nam będzie także jakieś wyposażenie biura oraz materiały, w których będziemy mogli przewozić rzeczy klientów – kartony, folie, pudełka.