Przejdź do treści

Pokaz sztucznych ogni

Ostatnimi czasy przepisy związane z użytkowaniem różnego rodzaju petard oraz fajerwerk zostały zaostrzone w celu poprawy bezpieczeństwa. Co nie oznacza, że na swoją specjalną okazję nie możemy zamówić pokazu sztucznych ogni, ponieważ są firmy, które zajmują się organizacją takich pokazów profesjonalnie.

Okolicznościowy pokaz pirotechniczny

pokazy pirotechniczneDzień ślubu jest dla każdego jednym z ważniejszych dni w życiu, więc każdy na ten dzień chce zorganizować dla siebie coś specjalnego, aby uczcić ten specjalny dzień oraz żeby zapadł on w pamięci wszystkim gościom oraz nam samym. Obecnie coraz popularniejsze stają się pokazy pirotechniczne. Jak już wcześniej wspomniałem przepisy związane z pirotechniką zostały zaostrzone, aby zminimalizować do zera liczbę wypadków wynikających z nieprawidłowego użytkowania petard. Jeśli chcemy, aby jedną z atrakcji wieczoru na naszym ślubie lub jakimkolwiek innym wydarzeniu organizowanym przez na prywatnie był pokaz pirotechniczny, to musimy zatrudnić firmę, które posiada niezbędne pozwolenia na przeprowadzanie tego rodzaju pokazów. Po zatrudnieniu firmy, która będzie odpowiedzialna za pokaz dla nas, musimy przedstawić im prowizoryczny projekt jak cały pokaz ma wyglądać oraz określić jego długość. Reszta pozostaje już w gestii firmy organizującej pokaz. Do przeprowadzenia pokazu oddelegowany jest jeden lub kilku pracowników zatrudnianej przez nas firmy, którzy posiadają niezbędne przeszkolenia.

Firmę organizującą takie pokazy możemy bez większych problemów wyszukać w internecie. Koszt takiego pokazu jest przede wszystkim uzależniony od jego wielkości, ponieważ im dłuższy i większy będzie pokaz, tym droższe będą materiały potrzebne do jego realizacji, przez co kwota końcowa wzrośnie, także kwestie finansowe są całkowicie indywidualne.