Przejdź do treści

Polecana Bona Mega i inne lakiery do podłóg

Byłam ostatnio w sklepie budowlanym. W końcu postanowiliśmy z mężem zająć się naszym parkietem w salonie. Niestety, przestał on cieszyć oko. Kupiliśmy mieszkanie już z taką podłogą, a poprzedni właściciel niestety za bardzo o nią nie dbał. Teraz wreszcie mieliśmy pieniądze, żeby coś z tym zrobić.

Bona Mega to dobry pomysł?

polecana Bona MegaPrzejrzeliśmy bardzo wiele środków do podłóg. Skorzystaliśmy też z pomocy personelu. Wybór jest teraz ogromny. Najbardziej jednak spodobała nam się polecana Bona Mega. Mimo że na ogół stosuje się ten środek do miejsc bardziej odwiedzanych, to jednak uznaliśmy, że właściwości, jakie on posiada będą najlepsze dla naszej podłogi. Oczywiście wcześniej musieliśmy ją trochę odrestaurować i tu już wezwaliśmy odpowiednich specjalistów, bo wiadomo, że sami ani się na tym nie znamy, ani też nie posiadamy potrzebnego sprzętu. Udało nam się jednak załatwić dość tanią ekipę z czego byliśmy bardzo zadowoleni. Lakier do podłóg też był w dość korzystnej cenie, zresztą nie potrzebowaliśmy go dużo, więc nie wyniosło nas to nie wiadomo ile. Teraz będziemy dbać o naszą podłogę na bieżąco, więc już nie będzie potrzeby wzywać specjalistów. Myślę, że mogę spokojnie polecić środek Bona Mega, bo u nas się sprawdził. Na pewno jednak jest o wiele więcej innych dobrych lakierów do podłóg. Zastanawialiśmy się na przykład nad olejem Osmo, bo też dostępnych jest wiele rodzajów i można perfekcyjnie dopasować sobie produkt do koloru drewna i jego rodzaju. Można też osiągnąć efekt albo bardziej matowy, albo połyskujący.

To samo w przypadku produktów marki Bona. Nie sądziliśmy, że będziemy mieli tak wiele do wyboru. Ciężko nam było się zdecydować w pewnym momencie, ale dzięki doradztwu i uświadomieniu sobie, na czym nam najbardziej zależy, udało się.