Przejdź do treści

Poleciłam siostrze paletę do makijażu

Iwona, moja siostra otworzyła jakiś czas temu salon kosmetyczny. Zrobiła to za moją radą, ponieważ miała odpowiednie wykształcenie i uważałam, że powinna je wykorzystać. Ja znałam się na makijażu, ale o zabiegach kosmetycznych nie miałam pojęcia.

Dobrej jakości paleta do makijażu

polecane palety do makijażuIwona również potrafiła robić makijaż na różne okoliczności, ale nie potrafiła wybrać odpowiednich kosmetyków. Największy problem miała z cieniami do powiek, ponieważ nigdy nie wiedziała na jakie kolory się decydować. W salonie oferowała także makijaż wieczorowy czy ślubny i postanowiłam jej polecić coś z moich ulubionych kosmetyków. Powiedziałam jej jakie  polecane palety do makijażu są przeze mnie sprawdzone i zachęciłam na ich zakup. Pokazałam jej nawet jedną z palet i sama uznała, że posiada ona masę kolorów, które można łączyć w różny sposób. Od jakiegoś czasu nie używało się tylko jednego cienia. Oko malowało się poprzez łączenie kilku kolorów cieni. Siostra zdecydowała się kupić paletę cieni, którą jej poleciłam i poprosiła mnie o namiary na sklep, w którym dokonywałam zakupów. Złożyła zamówienie i przy okazji kupiła inne kosmetyki, których potrzebowała. Z jakości kupionej palety była dość zadowolona, ponieważ były dobrej jakości. Cieszyłam się, że mogłam jej pomóc. Dzięki temu mogła wykonywać profesjonalny makijaż swoim klientkom, które jak się później okazały były bardzo zachwycone. Siostra rozwinęła swój interes i radziła sobie doskonale. Kupowała tylko te palety cieni, o których jej mówiłam.

Kiedy brałam ślub to moja siostra mnie malowała. Była w tym na prawdę świetna i wykonała mi profesjonalny makijaż ślubny. Cienie do powiek dopasowała idealnie i czułam się jak księżniczka w dniu ślubu. To był w końcu mój najważniejszy w życiu dzień.