Przejdź do treści

Porządne płaszczyki Softshell

Dzieci jakimś dziwnym trafem nie odczuwają zimna nad morzem. Kiedy my, dorośli trzęsiemy się nad brzegiem, dzieci wskakują do wody i szaleją na dmuchanych zabawkach. Zimą bywa podobnie, kiedy oddają się bez reszty zimowym sportom, czyli zjeżdżaniu na sankach i innych przyrządach do ślizgów. Jednak rodzic musi odpowiednio zadbać o ich ubiór.

Płaszczyk zimowy dla córki

płaszczyki dla dzieci softshellKiedy nadchodzi zima to wiem, że muszę kupić dla mojej córki jakieś nowe okrycie wierzchnie. Co roku wyrasta z poprzedniego. W tym roku chciałam kupić jej coś porządnego, z racji tego, ze jest bardzo aktywna i nie przepada za siedzeniem w domu zimą. W tym celu zaczęłam przeglądać różne oferty i natknęłam się na płaszczyki dla dzieci Softshell, które są znane ze swoich wyjątkowych właściwości. Wyczytałam, że taki materiał używany jest do tworzenia odzieży dla sportowców. Jest on wodoodporny, nie przepuszcza wiatru i idealnie nadaje się do sportów ekstremalnych. W przypadku dzieci również się sprawdzi, ponieważ zapewnią dziecku ciepło. Będą w stanie ogrzać maluchy nawet w wyjątkowo niskich temperaturach, dzięki czemu nie trzeba będzie rezygnować z aktywności na świeżym powietrzu podczas mrozów. Postanowiłam więc nabyć płaszcz dla mojej córki i zdziwiłam się, bo myślałam, że będą o wiele droższe. Cena bardzo pozytywnie mnie zaskoczyła. Wybrałam odpowiedni rozmiar i oczywiście różowy kolor, bo innego w obecnym czasie nosić nie chce.

Płaszcz oczywiście spełniał swoje funkcje i bardzo dobrze służył. Dziecko nie wracało do domu zmarznięte i nie chorowało zimą zbyt często. Materiał nie niszczył się, ani nie brudził, dlatego nie wymagał częstego prania. Byłam bardzo zadowolona z zakupu. Mojej przyjaciółce również poleciłam odzież zimową z tego materiału dla jej kilkuletniego synka.