Przejdź do treści

Poszukiwanie domu na sprzedaż

Dom na sprzedaż

Długo szukałam pracy w swoim miejscu zamieszkania, jednak żadnej nie mogłam znaleźć. Chciałam pracować w dziale marketingu, czyli zgodnie z wykształceniem, ale z mojej okolicy potrzebowali tylko górników, robotników do fabryk, hutników i osób pracujących przy taśmie. Domy na sprzedaż są dobrym rozwiązaniem.

Domy na sprzedaż w Katowicach są tanie.

Dom na sprzedażWiedziałam jednak, że w Katowicach potrzebują takich specjalistów jak ja, więc musiałam się przeprowadzić. Koło mnie są tylko tanie domy na sprzedaż w Katowicach, ale na szczęście w Katowicach jest dużo blokowisk i mieszkań, więc miałam nadzieję, że szybko znajdę coś dla siebie. Niestety, nie poszło mi aż tak dobrze jak myślałam. Katowice to ogromna metropolia, wszędzie panuje tłok, gwar, hałas, wszędzie są korki, mimo że jest wiele szerokopasmowych ulic. Bardzo trudno było mi znaleźć miejsce w którym miałabym, choć odrobinę ciszy i spokoju, żeby odpocząć po pracy, zrelaksować się albo popracować jeśli będzie potrzeba. Mieszkania na sprzedaż były lepiej położone, ale mnie nie interesowały, bo nie wiedziałam jak długo będę pracować w Katowicach. Okaże się potem, że znajdę pracę w innej miejscowości i będę musiała bawić w sprzedawanie mieszkania, a jakoś nie miałam na to ochoty. Pozostały mi mieszkania do wynajęcia. Te które widziałam nie były zbyt atrakcyjne. Same bloki z wielkiej płyty, stare kamienice z ogrzewaniem gazowym, które kosztowałoby mnie dodatkowe kilkaset złotych w sezonie grzewczym, czy mieszkania w takim stanie, że nadawały się tylko do odgrzybienia, spryskania przeciw robakom, a następnie do kapitalnego remontu. Zaczęłam tracić już nadzieję, że cokolwiek uda mi się ładnego znaleźć i byłam gotowa wziąć następne mieszkanie, które będę oglądać. Na szczęście znalazło się idealnie mieszkanie do wynajęcia dla mnie. Od razu jak ukazało się w serwisie to zadzwoniłam do właściciela, żeby umówić się na oglądanie. Inaczej ktoś by mnie ubiegł, a mieszkanie przeszłoby mi koło nosa.

Dzięki temu udało mi się znaleźć dobre domy na sprzedaż w Katowicach i nie musiałam nawet daleko dojeżdżać do pracy. Wszystko jakoś się ułożyło po mojej myśli.