Przejdź do treści

Poszukiwanie motoru z akumulatorem dla dziecka

 

Mój synek przyszedł ostatnio z przedszkola i powiedział, że kilku jego kolegów przyjechało do przedszkola na motorkach i on też by taki chciał dostać. Nie za bardzo wiedziałam o czym mówi dlatego następnego dnia poczekałam z nim, aż któryś z kolegów przyjedzie na motorze. Okazało się, że chodzi o dziecięce motorki i quady, na których dziecko może jechać pod nadzorem rodzica.

Kupiłam motorek akumulatorowy dla dziecka

quady i motory dla dzieci na akumulatorDoszłam do wniosku, że taka zabawka może rozwinąć umiejętności motoryczne dziecka, a także rozwinąć jego wyobraźnię i zmysł równowagi. Postanowiłam kupić synkowi taki motorek lub quad jakie mają jego koledzy. Poszukiwania odpowiedniej zabawki rozpoczęłam od internetu. Wpisałam w wyszukiwarkę frazę: quady i motory dla dzieci na akumulator, i zaczęłam przeglądać wyniki. Okazało się, że takie zabawki są teraz bardzo popularne i z łatwością znalazłam coś odpowiedniego dla mojego dziecka. Ostatecznie zdecydowałam się zakupić motor z akumulatorem, który był energooszczędny i nie wymagał częstych ładowań. Jego dużą zaletą było to, że miał dodatkowe koło z tyłu, które powodowało, że motorek był bardziej stabilny. Jest to ważne przy motorach akumulatorowych dla młodszych dzieci. Zdecydowałam się na motor, ponieważ był mniejszy niż quad i zajmował mniej miejsca przy przechowywaniu. Poza tym motorki były przeznaczone dla młodszych dzieci, takich jak mój syn.

Nie bez znaczenia był fakt, że motorem posiadał pilota, którym mogłam zatrzymać lub wyhamować dziecko, gdyby za bardzo się rozpędziło. Dzięki temu miałam pewność, że syn nie wyjedzie mi na ulicę swoim motorkiem. Kolejną zaletą zakupionego przeze mnie motorka było to, że posiadał regulowaną wysokość siodełka, więc można go było dopasować do wzrostu dziecka, tak aby bez problemu sięgnęło pedałów i kierownicy.