Przejdź do treści

Potrzebowałem fachowego i dobrego projektanta wnętrz

Niedawno kupiłem swoje pierwsze mieszkanie. Zdecydowałem się kupić mieszkanie prosto od dewelopera na rynku pierwotnym. W związku z tym musiałem sam zaprojektować wnętrze i wybrać najbardziej odpowiadają mi aranżację mieszkania. Jako mężczyzna, nie miałem jednak takiego zmysłu artystycznego, który by mi w tym pomógł. Uznałem, że najlepiej będzie zatrudnić do tego specjalistę.

Gdzie w Poznaniu znajdę dobrego projektanta wnętrz?

fachowy i dobry projektant wnętrz - PoznańPostanowiłem znaleźć dobrego i fachowego projektanta wnętrz z Poznania, ponieważ to w tym mieście kupiłem mieszkanie. Zależało mi na tym, aby była to osoba kompetentna i profesjonalna, która będzie miała dużo pomysłów na aranżację mieszkania i projektowanie wnętrza, ponieważ sam nie wiedziałam nawet od czego powinienem zacząć. Poszukiwania odpowiedniej osoby rozpocząłem od internetu. Wpisałem w wyszukiwarkę frazę: fachowy i dobry projektant wnętrz – Poznań, i zacząłem przeglądać wyniki. Wśród wielu nazwisk znanych projektantów wnętrz z Poznania, udało mi się znaleźć jednego bardzo polecanego i rekomendowanego przez klientów projektanta wnętrz. Na jego stronie internetowej mogłem się zapoznać z jego portfolio. Niektóre jego pomysłu na projekty wnętrz były naprawdę unikatowe i oryginalne. Bardzo mi się spodobały. Zapoznałem się również z cennikiem jego usług. Wyszło z niego, że jest to jeden z tańszych projektantów wnętrz na rynku.

Postanowiłem umówić się z nim na spotkanie, żeby sprawdzić czy się dogadamy. Zadzwoniłem na podany numer telefonu i zaprosiłem go do swojego nowo zakupionego mieszkania. Jak się już wkrótce okazało, to był bardzo dobry wybór. Wybrany przeze mnie projektant okazał się bardzo fachowy i kompetentny. Od razu pomógł mi zaprojektować wnętrze mieszkania tak, aby było przestronne, komfortowe i praktyczne.