Przejdź do treści

Pracuję w firmie oferującej outsourcing kadrowo-płacowy

outsourcing kadrowo-płacowy

Od zawsze interesowałam się tematem zasobów ludzkich. Uważam, że nawet w firmach przemysłowych i technologicznych to nie sprzęt i maszyny są najważniejsze, tylko ludzkie, którzy je obsługują. Bez nich nie byłoby żadnej produkcji ani usługi.

Moja praca i outsourcing kadrowo-płacowy

outsourcing kadrowo-płacowyDlatego tez zdecydowałam się na studia w tym zakresie. Tam poznawaliśmy wiele ciekawych rzeczy, które bardzo mnie interesowały. Dowiedzieliśmy się co takiego robi firma rekrutacyjna i jak przeprowadza ona rozmowy. Mieliśmy symulowane rozmowy kwalifikacyjne, dzięki czemu mogliśmy trenować na sobie i dowiedzieć się co robimy dobrze, a co źle. Dowiedzieliśmy się też jak działa agencja pracy tymczasowej. Nie jest to żadna nowość, jednak takie tajniki ich działalności nie są nam znane. Nowością za to był dla nas outsourcing pracowniczy. Nie wiedziałam co to takiego. Teraz jestem z tym obeznany i na co dzień stosują takie rozwiązania. W mojej firmie rekrutacyjnej wprowadziliśmy ostatnimi czasy nawet outsourcing kadrowo-płacowy. Jest to coraz częściej poszukiwana opcja. Wiele firm decyduje się na takie rozwiązanie, bo to dla nich bardzo porządna opcja. Dzięki temu nie muszą się martwić o takie rzeczy jak księgowość, sprawy płacowe, czy też poszukiwanie nowych pracowników.

Na pewno w przyszłości będzie tego więcej. W końcu jeszcze nie każdy wie o takich rozwiązaniach, ale na pewno będzie chciał z nich skorzystać. Dobrze mi się pracuje w takiej firmie, i nie chciałabym się zajmować niczym innym jak zarządzaniem zasobami ludzkimi. To świetna praca.