Przejdź do treści

Projektanci na wynajem

 

Decyzja o projektowaniu mojej kuchni, jak i całego pomieszczenia zapadła dość niedawno, kiedy to stwierdziłam, że dłużej nie mogę patrzeć na wszystkie urządzenia i szafki, które obecnie się tam znajdują. Kuchnia dla mnie jest praktycznie najważniejszym miejscem w całym mieszkaniu, więc chyba trudno się dziwić, że zainteresowałem się współpracą z doświadczonym architektem w tym zakresie, który na pewno zaproponuje dla mnie jakieś ciekawe rozwiązanie.

W czym pomogło nam biuro projektowe

biuro projektów Wrocław

Postanowiłem rozpocząć aranżacje wnętrz od mniejszych rzeczy, takich jak aranżacja jednego kąta w mieszkaniu. Po tym na pewno zobaczę, czy architekt sprawdza się w swojej roli. Początkowo głównym moim zmartwieniem był budżet z racji tego, żę mój był dość mocno ograniczony. Jednakże po kontakcie z placówką, jaką jest biuro projektowe Wrocław dowiedziałem się, że młodzi ludzie, którzy tam pracują mimo tego, że są dopiero po studiach, to już posiadają szeroką wiedzę w tym zakresie i nie są drodzy, więc na pewno będę mógł sobie na to pozwolić. Aranżacja wnętrz powinna być jak dla mnie jak najbardziej naturalna. Nie chciałem, aby moja kuchnia wyglądała na przesadzoną, dlatego postawiłam na minimalizm. Po przekazaniu takich informacji doświadczonemu architektowi postanowiłem całkowicie oddać się w jego ręce i nie wtrącać w to, jaki projekt dla mnie przygotuje. To, że mogłem otrzymać projekt do wglądu znacząco ułatwiało sprawę, gdyż w razie czego mogłem jeszcze po swojemu nanieść odpowiednie poprawki – przecież architekt nie musi znać się na tym, jaki mam gust.

Aranżacja wnętrz to dziedzina, która wymaga wielu lat doświadczenia, aby robić naprawdę bardzo dobrą pracę i przygotowywać projekty, które będą zarówno gustowne, ale także funkcjonalne i przemyślane, o czym wielu ludzi marzy.