Przejdź do treści

Rejsy po Adriatyku organizowane są na zamówienie

Idealnym krajem na wakacje, w którym każdy znajdzie coś dla siebie jest Chorwacja. Państwo to położone jest nad Adriatykiem, wzdłuż którego przez cały kraj rozciąga się jego linia brzegowa. W Chorwacji można spędzić urlop tak jak nam się to wymarzy. Można go spędzić aktywnie, ale można też wylegiwać się na jednej z pięknych plaż. Można wybrać się w rejs i zobaczyć maleńkie chorwackie wysepki.

Jak zorganizować rejs jachtem w Chorwacji?

rejsy ChorwacjaChcąc wybrać się w rejs po Chorwacji trzeba przede wszystkim zastanowić się nad tym, jaki ma to być rodzaj rejsu. Jego zorganizowaniem można zająć się samodzielnie korzystając z usług czarteru oferowanego przez tamtejsze mariny, ale można również zlecić organizację rejsu i czarter jachtu jednemu z turystycznych pośredników. Praktycznie każde biuro turystyczne oferuje rejsy Chorwacja, ponieważ coraz więcej ludzi jest zainteresowanych taką formą spędzania wakacji. A nie jest to droga opcja, bo za niewielki jacht trzeba zapłacić kilkaset euro za tydzień. Takie jachty przeznaczone są dla maksymalnie czterech osób, więc koszty po podzieleniu na osobę są naprawdę minimalne. Jeśli nie chce nam się samodzielnie zajmować czarterem jachtu to można wszystko zlecić pośredniczącym biurom turystycznym. W tym przypadku możemy liczyć na kompleksową organizację całego rejsu począwszy od znalezienia miejsca parkingowego przy marinie a na obsłudze jachtu kończąc. Taki rejs wyjdzie niewiele drożej niż ten organizowany na własną rękę.

Oferta rejsów po Adriatyku stanowi zdecydowaną większość pośród wszystkich dostępnych u pośredników akwenów. Można bez problemu zorganizować sobie rejs od strony Chorwacji, ale równie dobrze można do niej przypłynąć od strony Włoch. Możliwości jest wiele, a wynajęcie jachtu do naprawdę tania przyjemność.