Przejdź do treści

Rolety dzień noc – co to takiego?

Rolety dzień noc

Niedawno dowiedziałam się o rozwiązaniu, jakim są rolety dzień noc. Spodobało mi się ono, ponieważ pozwala się skutecznie zasłonić nocą, a w dzień można mieć okno tylko lekko przysłonięte, dzięki temu, że rolety takie mają pasy jasne i zaciemnione. Zwykłe rolety materiałowe na takie operacje nie pozwalają.

Rolety dzień noc czy może żaluzje?

Rolety dzień nocJe można mieć tylko spuszczone na sam dół, i wtedy całe okno zasłonią, albo podniesione. Nawet jeśli zdecydujemy się podnieść roletki jedynie do połowy, to i tak efekt nie będzie taki sam jak przy tym produkcie. Po prostu rolety dzień noc dają fajny efekt wizualny. Widziałam takie ostatnio w mieście Bydgoszcz, gdzie mój kolega, u którego nocowałam miał właśnie takie rolety. Dawniej nie było tylu różnych fantastycznych rozwiązań, jeśli chodzi właśnie o żaluzje czy rolety. Trzeba było się zadowolić tym, co jest, więc mieliśmy w domu paskudne metalowe elementy, które strasznie się kurzyły i nie miały w sobie nic z elegancji. Teraz kolorów, materiałów jest tyle, że swobodnie można wybrać to, co się akurat spodoba i będzie pasowało do określonego wnętrza. Rolety materiałowe nie muszą być już nudne i jednokolorowe. Wystarczy mieć ciekawy pomysł i następnie przystąpić do jego realizacji, sprawiając, że przestrzeń wokół po prostu ożyje. Dzięki temu człowiek poczuje się lepiej w swoim własnym domu i otoczeniu. To tylko od nas zależy, jak sobie urządzimy własne cztery kąty.

Nikt za nas tego lepiej nie zrobi. Warto więc sobie przemyśleć koncepcję i dopasować rolety czy żaluzje na przykład do koloru ścian, albo do jakichś akcentów, pojawiających się w pokoju.

Więcej w temacie można znaleźć na: www.roletybydgoszcz.net