Przejdź do treści

Rowerek biegowy dla dziecka

Zdecydowana większość dzieci swoje pierwsze kroki stawia w wieku około dwunastu miesięcy i od tej pory systematycznie doskonalą nowo nabytą umiejętność. W wieku około dwóch lat już całkiem sprawnie się poruszają i mogą zacząć naukę jazdy na rowerze.

Firmowe rowerki biegowe Milly Mally

milly mally rowerek biegowy dragonPierwszy rowerek biegowy można dać dziecku już w wieku dwunastu miesięcy, aby pomóc mu w treningu mięśni nóg. Modele dla nieco starszych dzieci są znacznie większe i posiadają sporo funkcji, których nie mają najprostsze rowerki dla najmłodszych. Jeżeli nasz maluch skończył już dwa lata, to idealnym modelem dla niego będzie Milly Mally rowerek biegowy Dragon, który posiada kompletne wyposażenie niezbędne małemu rowerzyście. Przede wszystkim jego rama jest wykonana z lekkiego, ale wytrzymałego aluminium, dzięki czemu w razie upadku maluchowi nic się nie stanie, nawet jeżeli rowerek go przygniecie. Wygodne siodełko wykonane ze specjalnej pianki termoelastycznej, która dopasowuje się do kształtu ciała zapewni dziecku maksymalny komfort podczas jazdy. Model Dragon jest wyposażony w hamulec i blokadę skrętu, przez co dziecku będzie znacznie łatwiej jeździć. Jest to rowerek biegowy, który może maluchowi towarzyszyć nawet przez kilka lat, ponieważ  posiada regulację siodełka oraz kierownicy, przez co będzie rosnąć razem z dzieckiem. W sprzedaży dostępne są rowerki biegowe marki Milly Mally dla dziewczynek i chłopców, które przede wszystkim różnią się kolorami. Cena modelu Dragon to około sto pięćdziesiąt złotych.

Rowerki biegowe są bardzo istotne w rozwoju dziecka, ponieważ uczą utrzymywania równowagi i są świetnym wstępem do jazdy na rowerze z pedałami. Dzieci bardzo lubią z nich korzystać, bo są wygodne i można na nich całkiem szybko się przemieszczać.