Przejdź do treści

Siostra kupiła mieszkanie i kupuje płyty tarasowe na podkładkach

płyty tarasowe na podkładkach

Moja siostra kupiła mieszkanie w nowym bloku. Mieszkanie zostało oddane w stanie deweloperskim. Siostra ma już zatrudnionych budowlańców, którzy całe mieszkanie jej przygotują do zamieszkania.

Płyty tarasowe się spodobały

płyty tarasowe na podkładkachSiostra zatrudniła tez projektanta wnętrz, który zaprojektuje jej każdy pokój a także balkon. Remont balkonu będzie najtańszą inwestycją, która teraz poniesie. Specjaliści obejrzeli całe mieszkanie. Dostali projekt od projektanta i zaczęli wykonywać swoją pracę. Balkon ma być urządzony w nowoczesnym stylu. Trwałe płyty tarasowe na podkładkach, które wybrał dla siostry projektant bardzo mi się spodobały. Już nie mogę się doczekać jak zobaczę urządzony balkon i całe mieszkanie. Projekt, który pokazała mi siostra bardzo mi się spodobał. Podkładki tarasowe i inne potrzebne materiały już zostały zakupione. Siostra wszystko sama kupowała i zamawiała. Budowlańcy robili jej listę potrzebnych rzeczy i siostra jeździła po sklepach a kiedy ceny na profile schodowe w sklepie stacjonarnym okazały się o wiele wyższe niż w sklepach internetowych siostra postanowiła już wszystkie pozostałe okapniki balkonowe i inne materiały zamawiać przez internet. Profile schodowe kupiła w dobrej cenie dodatkowo kurier doręczył zamówiony sprzęt bezpośrednio na adres. Nie musiała nic dowozić i zastanawiać się czy się zapakuje do auta. Siostra dzięki zakupom w internecie siostrze udało się sporo zaoszczędzić nie tylko na remoncie balkonu ale także na całym mieszkaniu. Siostra ma smykałkę do interesów. Swoje mieszkanie kupiła na kredyt dzięki dobrej pracy i wysokim zarobkom. Remont balkonu już został wykonany. Prezentuje się bosko i na prawdę jest bardzo przytulny.

Wygląda lepiej niż w projektach, które widziałam. Siostra czeka na zakończenie przez fachowców pozostałych prac budowlanych i remontowych.