Przejdź do treści

Siostra ma ekskluzywną torebkę włoską

ekskluzywne torebki włoskie

Niedawno była z siostrą na zakupach. Moja siostra mieszka w bardzo małej miejscowości i gdy chce zrobić jakieś większe zakupy to przyjeżdża wtedy do mnie na weekend i idziemy razem na zakupy. Bardzo lubię gdy przyjeżdża bo możemy wtedy zrobić sobie taki typowo babski dzień.

Uwielbiam torebki włoskie

ekskluzywne torebki włoskieZresztą z siostrą zawsze miałam naprawdę dobry kontakt i dlatego też po prostu lubię spędzać z nią czas. Siostra musi na co dzień do pracy ubierać się elegancko dlatego też w galerii najczęściej odwiedzamy właśnie takie sklepy. Moja siostra bardzo lubi włoskie sukienki i za każdym razem gdy do mnie przyjeżdża to sobie jedną przynajmniej kupuje. Te sukienki znajdują się w sklepie gdzie jest luksusowa odzież damska i ja przy okazji także zawsze sobie tam coś kupię. Moja siostra znalazł w sieci sklep internetowy gdzie jest moda włoska jednak ona tak jak ja woli obejrzeć daną rzecz i potem ją przymierzyć. Chociaż wiem, że dużo osób woli robić zakupy w sieci ja do tych osób nie należę. W tym sklepie gdzie są włoskie ubrania damskie zawsze znajdziemy coś odpowiedniego. Są tam też solidnie wykonane ekskluzywne torebki włoskie, które po prostu uwielbiam. Takie torebki coccienelle są po prostu najlepszymi torebkami jakie znam. Kiedyś taką torebkę kupiłam siostrze na urodziny i była naprawdę bardzo szczęśliwa. Chociaż od tego momentu minęło już parę lat ta torebka nadal naprawdę dobrze wygląda. Jest po prostu wykonana z najwyższej jakości skóry i do tego ręcznie szyta. Ciężko jest znaleźć torebki tak wysokiej jakości. Siostra tą torebkę ode mnie nosi praktycznie codziennie do pracy.

Oczywiście nie posiada tylko jednej torebki. Jednak uważa, że akurat ta pasuje jej niemal do wszystkiego i jest bardzo wygodna. Siostra do pracy często nosi jakieś duże teczki i dokumenty a w tej torebce wszystko się mieści.