Przejdź do treści

Sklepy oferujące surowe deski podłogowe

Dokładnie siedem lat temu zakupiliśmy działkę budowlaną. W momencie zakupu myśleliśmy, że z wprowadzeniem zejdzie nam może trzy, albo maksymalnie cztery lata. Niestety, życie wszystko zweryfikowało i okazało się, że wszystkie formalności oraz problemy jakie spotkaliśmy po drodze, po prostu nas przerosły. Na całe szczęście, teraz już jest bliżej niż dalej końca budowy. Pozostało nam wykańczać dom w środku.

Wymarzone podłogowe deski surowe

deski podłogowe suroweKolejnym etapem naszej budowy jest wybór odpowiedniej podłogi. Zależało nam, żeby wybór, który dokonamy, był wyborem na lata. Nie wyobrażałem sobie, że za pięć, czy nawet dziesięć lat trzeba było ją wymieniać. Dużo informacji na temat materiałów budowlanych wyczytaliśmy w internecie. Ostatecznie wybór padł na deski podłogowe surowe. Patrząc na inne możliwości, takie jak parkiet płytki czy mikrocement, to deski surowe mają najwięcej pozytywnych opinii. Producenci oraz osoby użytkujące takie podłogi zapewniają, że ich wytrzymałość i odporność jest w stanie zapewnić radość z ich użytkowania na długie lata. Dodatkowym plusem jest możliwość posiadania podłogowego ogrzewania pod taką podłogą, a nad taką formą ogrzewania właśnie się jeszcze zastanawiamy. Kolejnym argumentem jest to, że po prostu taka podłoga nam się bardzo podoba. Mikrocement jest teraz w modzie, ale zapewne nie jest to materiał ponadczasowy. Za kilka lat moda się zmieni, a surowe deski zawsze będą się ładnie i szlachetnie prezentować.

W sklepach budowlanych zrobiliśmy już mały przegląd, jak to wygląda cenowo. Ceny są zróżnicowane, lecz mamy już swojego faworyta, który oferuje bardzo konkurencyjne ceny. Dodatkowo czas oczekiwania na deski jest krótki, co bardzo nas cieszy. Teraz tylko pozostaje nam podjąć tę ostateczną decyzję.