Przejdź do treści

Skuteczne terapie odtruwające

W ostatnim czasie powstało wiele poradni w których ofercie możemy znaleźć zabiegi odtruwające po zatruciu alkoholem. Jest to wynik zapotrzebowania na rynku. Zabiegi te przeprowadzane są w odpowiednio do tego przygotowanych gabinetach, zapewniających odpowiedni sprzęt oraz fachową obsługę. Spotkamy tam wykwalifikowany personel medyczny w osobie lekarza i pielęgniarki.

Dowóz na zabiegi odtruwające

odtrucie alkoholowe z transportemZanim pacjent zostanie zakwalifikowany do kroplowego wlewu dożylnego zazwyczaj jest badany przez lekarza, który zleca rodzaj wlewu oraz czas jego trwania. Zlecone kroplówki najczęściej zawierają odpowiednio dobrane witaminy i minerały których celem jest odtrucie organizmu, nawodnienie go oraz wzmocnienie .Są one całkowicie bezpieczne i nie powodują żadnych skutków ubocznych. Zazwyczaj trwają około dwóch godzin, ale wszystko zależy od ilości spożytego alkoholu oraz stanu zdrowia pacjenta. Czasami zdarzają się osoby w takim upojeniu, iż nie są w stanie nawet się poruszać samodzielnie. Wówczas doskonałym rozwiązaniem może się okazać odtrucie alkoholowe z transportem, pacjent zostaje dowieziony na zabieg, a jeśli zachodzi taka potrzeba może również zostać odwieziony po infuzji do domu. Przez cały czas ma zapewnioną opiekę fachową i dyskretną, nie musi się więc niczego obawiać. Po zregenerowaniu sił i poprawie samopoczucia spokojnie może wrócić do codziennych obowiązków. Dożylny wlew kroplowy daje pewność pozbycia się alkoholu z organizmu w stu procentach.

Zabieg może wykonać w prywatnych gabinetach medycznych świadczących tego typu usługi. Niestety nie jest on refundowany przez Narodowy Fundusz Zdrowia. Jego koszt w całości pokrywamy sami. Należy jednak nadmienić iż ma on bardzo korzystny wpływ na poprawę stanu zdrowia oraz dobre samopoczucie. Zawarta w nim witamina C jest silnym antyoksydantem i doskonale wspomaga działanie układu immunologicznego.