Przejdź do treści

Skuteczny sposób na zwiększenie liczby lajków

Założyłam konto na Instagramie z myślą wypromowania profilu, który miał z kolei na celu zareklamować mój handmade. Pomimo tego, że przykładałam ogromną uwagę do jakości wstawianych zdjęć oraz tagów to jednak profil rozrastał się w niezwykle powolnym tempie. W końcu zaczęłam szukać różnych taktyk na poradzenie sobie z tym problemem i w końcu odkryłam mój mały klucz do sukcesu.

Jak wypromować konto na IG?

jak kupić like na instagramieOd samego początku starałam się stosować taktyki o których wcześniej czytałam. Miały one za zadanie wypromować mój profil, czy raczej sprawić, aby był on dostrzegalny w gąszczu innych kont z podobną tematyką. Starałam się, aby wszystkie zdjęcia były interesujące, dodawałam odpowiednie hashtagi, szukałam też po nich innych profili zajmujących się tym, co ja i obserwowałam je, lajkowałam zdjęcia oraz dodawałam komentarze. Niestety nie dawało to zadowalających rezultatów w szybkim tempie, a ja też nie miałam zbytnio czasu na to, aby cały dzień siedzieć na Instagramie. Dlatego postanowiłam ułatwić sobie tę drogę i kupiłam polubienia. Jeśli zastanawiasz się jak kupić like na Instagramie jest na to prosty sposób. Istnieją specjalne strony zajmujące się sprzedażą zarówno polubień, jak i obserwowanych oraz komentarzy. Odwiedzając takie strony zostaniemy przez nie krok po kroku poinstruowani co należy zrobić, aby dokonać zakupu polubień. Strony te nie żądają od nas oczywiście żadnych haseł dostępu, ani nic z tych rzeczy. Najczęściej jest to kwestia wybrania pakietu, podania nazwy użytkownika na Instagramie oraz zapłacenia za usługę.

Po zakupie pierwszych lajków wreszcie coś ruszyło do przodu. Zdjęcie pod którym dokupiłam polubienia znalazło się na samej górze w kilku mniejszych hashtagach, które dodałam i właśnie ta widoczność napędziła mi pierwszy prawdziwy ruch. Zyskałam ogromną ilość polubień i obserwowanych, jak na moje konto nawet wyłączając liczbę zakupioną. Po tym jednym razie zastosowałam jeszcze tę technikę parokrotnie w odstępach czasowych i jestem niezwykle usatysfakcjonowana efektem oraz tym, że zakup like pozwolił mi dotrzeć do potencjalnych klientów.